Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

19-01-2021

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Podczas zimowych zabaw było wesoło i radośnie.

19-01-2021

Dzień Babci i Dziadka-upominki

Samodzielnie wykonany przez dzieci prezent na Dzień Babci i Dziadka, to niezwykła pamiątka i ogromna radość, dla wszystkich kochanych babć i dziadków.

19-01-2021

Ślady zwierząt na śniegu

Aby wzmocnić koordynację wzrokową, dzieci dopasowywały ślady pozostawione na śniegu do odpowiedniego im zwierzątkom.

19-01-2021

Trening umiejętności praktycznych

Podczas samodzielnego zapinania guzików, suwaków i pasków, dzieci nabywały nowe umiejętności oraz ćwiczyły koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację uwagi.

19-01-2021

Kulki dla ptaszków

Na zajęciach dzieci wykonały kulki dla ptaszków ze smalcu i różnorodnych ziaren. Kulki umieściły w siateczkach a następnie rozwiesiły na drzewach w przedszkolnym ogródku.

19-01-2021

Przygotowania do karnawału

Karnawał zbliża się do nas wielkimi krokami. Dziś nasze maluszki w rytmach dziecięcych utworów bawiły się balonami, mieliśmy też zabawy z chusta klanzą, ćwiczenia oddechowe przy użyciu karnawałowych gwizdków. Zabawa była wspaniała. Nie możemy się doczekać naszego balu karnawałowego.

15-01-2021

Zimowa wioska maluszków

Dziś maluszki bawiły się sztucznym śniegiem. Przyniosło nam to wiele radości ;) Zbudowaliśmy zimową wioskę dla naszych zwierzątek, ulepiliśmy bałwanki. Jak się Wam podoba?

14-01-2021

Międzynarodowy dzień śniegu w młodszej grupie żłobkowej

Wesoło idzie na spacer zima, za rączki małe bałwanki trzyma, gdy się zaśmieje, śnieg z nieba leci, aby na sankach, śmiały się dzieci.

13-01-2021

Dzień mleka - maluszki

Mleko zdrowe jest i białe Żeby rosły dzieci małe Żeby mocne były kości I dodaje nam mądrości. Piją mali, piją duzi Mleko nigdy się nie znudzi Jeśli mleko będziesz pił Długie lata będziesz żył !

12-01-2021

Zabawy ruchowe w młodszej grupie

Dziecko do swojego prawidłowego rozwoju potrzebuje około 5- 6 godzin ruchu dziennie. W naszym żłobku w jak największym stopniu staramy się zaspokajać naturalną potrzebę ruchu wszystkich dzieci. W zdrowym ciele zdrowy duch !

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...