Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

12-09-2021

Zabawy stolikowe

Układanie klocków pobudza kreatywność i wyobraźnię. Dzieci wymyślają swoje własne budowle i konstrukcje, uczą cierpliwości i koncentracji.

12-09-2021

Więcej ruchu dla maluchów

Ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci były radosnym ,spontanicznym działaniem, a także pozwalały dzieciom rozwijać się i dawały możliwość osiągnięcia sukcesu.

12-09-2021

Bańki mydlane

Wspaniała zabawa. Łapanie kolorowych baniek sprawia frajdę wszystkim dzieciom. W ten sposób ćwiczymy oddech, koncentrację i precyzję ruchów.

12-09-2021

Pierwsza praca plastyczna

Praca plastyczna z odbitych rączek dzieci ma na celu rozwijanie sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Kolorowe proporczyki wiszą w naszej sali.

12-09-2021

Wyjście do przedszkolnego ogrodu

Swobodne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Zabawy z piłką i bańkami mydlanymi.

12-09-2021

Adaptacja

Dziecko, które przychodzi do żłobka widzi nowe dzieci, nowe miejsce zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

02-07-2021

Kolorowe patyczki

Zabawa wymagająca od dziecka skupienia uwagi, obserwacji oraz odpowiedniego manipulowania kolorowymi patyczkami.

02-07-2021

Spotkanie z policją

Pogadanka na temat bezpieczeństwa oraz zapoznanie z pracą policjanta. Jednak największą atrakcją był samochód policyjny. Dzieci miały okazję wsiąść i obejrzeć radiowóz. Dużo radości wzbudziło włączenie sygnałów policyjnych. To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci maluszków.

02-07-2021

Piramida z kubków

Na zajęciach dzieci układały piramidę z kolorowych kubeczków. Zabawa miała na celu rozwijanie logicznego myślenia, ćwiczyła motorykę małą, koncentrację i cierpliwość.

27-06-2021

Zakończenie roku

25 czerwca w naszym żłobku odbyło się zakończenie roku szkolnego. Wszystkie dzieci idące od września do przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy. To był wspaniały, bogaty w atrakcje dzień.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...