Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

16-10-2020

Dzień grzyba - młodsza grupa żłobkowa

"Muchomor" Berecik czerwony ma białe kropeczki. Nie chcą go brać dzieci ani wiewióreczki. Ale mech zielony gwarzy: Patrzcie, jak mi z nim do twarzy!  

14-10-2020

Dzień nauczyciela

11-10-2020

Ślimak, ślimak …

Wierszyki z równoczesnym pokazem rozwijają pamięć, myślenie oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim dają wesołą zabawę.

11-10-2020

Grzybek

Zabawy plastyczne, które łączą naukę z doskonałą zabawą maluszków. Tematem pracy były grzybki, wykonane z kasztanów, żołędzi i plasteliny. Ta praca rozwija zdolności artystyczne, a także usprawnia motorykę małą.

11-10-2020

Kasztanowe układanki

Zabawy z kasztanami rozwijają motorykę małą, wyobraźnię i kreatywność. Na dzisiejszych zajęciach dzieci układały z kasztanów wzory geometryczne i szlaczki. Zabawa podobała się naszym maluchom.

11-10-2020

Rytmika

Muzyka ma ogromny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Na zajęciach z rytmiki maluszki uczą się rozpoznawania dźwięków i rytmów, koncentracji, uwagi i koordynacji ruchowej. Muzyka daje dzieciom radość, uśmiech, ruch i doskonałą zabawę

11-10-2020

Pieczątki z jabłka

Praca plastyczna, twórcza i manualna wzbogacająca osobowość naszych Pociech. Na kartce papieru maluchy stemplowały połówki jabłek, pomalowane farbą na kolor czerwony, żółty i zielony. Była to urozmaicona zabawa, która sprawiła wiele radości.

10-10-2020

Dzień drzewa w młodszym żłobku

"Jesienne drzewa Kolorami się mienią Brązem, pomarańczem Żółcią i czerwienią   Moje drzewo kolorów Będzie też mieć wiele Ich liście jak chmurki ...

10-10-2020

Dzień uśmiechu w młodszej grupie cz.2

"Posyłam swój uśmiech jak szybkiego gońca, by przyniósł Ci promyczek gorącego słońca, by snuł się dla Ciebie po błękitnym niebie uśmiech prezentem ode mnie dla Ciebie"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...