Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

12-04-2021

#NaszaFlagaPL

Po raz kolejny, uczniowie naszej ,,dwójeczki”, uczestniczą w konkursach adresowanych dla pomysłowych i kreatywnych dzieciaków. Teraz mowa o ogólnopolskim konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem: ,,230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”.

01-04-2021

,,WIELKANOCNA PISANKA” – KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Dziękujemy uczniom klas I – III, którzy wzięli udział w konkursie pt. ,,Wielkanocna pisanka”. Uczestnicy konkursu, tworząc swoje prace, wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością.

01-04-2021

Wyniki konkursu plastycznego ,,Wiosna w kolorach”

W naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III o tematyce ,,Wiosna w kolorach”. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, prezentując różnorodność prac plastycznych wykonanych ciekawymi technikami

31-03-2021

PISANKI, KRASZANKI – SKARBY WIELKANOCNE…

Uczniowie klas IIb, IIa i IIc pielęgnują tradycje wielkanocne.

25-03-2021

Wijemy palmy!

Tradycją naszej ,,dwójeczki” , są tematyczne warsztaty, które angażują szkolną społeczność w zależności od przypadających okazji, świąt czy też akcji charytatywnych. Mimo zdalnego nauczania, które przeniosło się ze szkoły do domów, nasi uczniowie aktywnie włączyli się w warsztaty online.

23-03-2021

SYNAPSIK MEN w 2B

W ubiegłym tygodniu klasa II B wzięła udział w konkursie wiedzy Synapsik MEN dla klas I - III. Trzymamy kciuki i życzymy wysokich lokat!!!

22-03-2021

Dzień Kolorowej Skarpetki.

W ostatnim dniu, stacjonarnej nauki oraz w przeddzień Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią Wandą Czarnotą, uczestniczyli we wspólnych zajęciach integracyjnych z Olą.

22-03-2021

Znają się na oszczędzaniu.

Po raz kolejny najmłodsi uczniowie z lubańskiej SP2, wykazali się ogromną wiedzą ekonomiczną, finansową i umiejętnościami rozwiązywania testów online z w/w.

19-03-2021

,,Sprawny Dolnoślązaczek” w SP2.

Och, jak dobrze znowu poczuć się w wodzie! Nawet najwspanialsza lekcja online, nie dała maluchom tyle radości, co możliwość przebywania w środowisku wodnym, tak doskonale wpływającym na rozwój ich koordynacji ruchowej i na ogólną odporność.

16-03-2021

Najmłodsi recytują

12 marca 2021 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III o tematyce ,,Świat ma wiele barw”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...