Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

28-09-2021

Wiwat Jesień!

Tegoroczne powitanie jesieni , w ,,dwójeczce”, miało jabłkowy kolor, zapach i smak. Pani Jesień, która odważnie przemierzała korytarze naszej szkoły, rozdawała wszystkim maluchom rumiane jabłuszka.

27-09-2021

Ekologiczny happening.

Z okazji tegorocznego ,,Dnia bez Samochodu”, uczniowie SP 2 zorganizowali happening pod hasłem „Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie”. Uczniowie zachęcali mieszkańców Lubania, aby choć raz w roku zrezygnowali z korzystania z auta, na rzecz czystej planety.

27-09-2021

Na zajęciach z Photonem.

Photon to polski robot edukacyjny, którego zadaniem jest wprowadzenie dzieci w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania.

24-09-2021

Nowe klasy sportowe w SP2.

Miło nam, że rok szkolny 2021/22 w naszej ,,dwójeczce”, rozpoczęliśmy na sportowo. W tym roku mamy trzy klasy sportowe o profilu pływanie: klasa 1a, 2a i 4a.

24-09-2021

Europejski Dzień Sportu Szkolnego w SP2.

24 września, to dzień, w którym wszystkie szkoły w Europie ( również nasza ,,dwójeczka” ) łączą się, biorąc udział w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego (ESSD, który jest częścią Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

24-06-2021

Festyn rodzinny z OSP Radostów.

Z inicjatywy Rady Rodziców klasy IIIa, uczniowie wraz z rodzicami, doskonale się bawili, integrowali i wspólnie spędzili ciepły dzień w Biesiadnej Chacie w Nawojowie ŚL.

24-06-2021

Pomagamy

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które przyniosły karmę dla psów i kotów. Macie gorące serduszka, a dzięki Wam zwierzęta ze schroniska w Dłużynie Górnej będą miały wspaniałą ucztę. Brawo dzieci z SP2.

22-06-2021

Podsumowanie akcji charytatywnej „Kolorowe kredki”, czyli wielki kredkowy recykling .

Bardzo Dziękuję Wszystkim zbieraczom kredek. Paczka z kredkami została wysłana do organizatorów tej wspaniałej akcji.

16-06-2021

Konkurs: ,,Rośliny sprzyjające pszczołom i innym owadom zapylającym” - rozstrzygnięty.

W ramach programu ,,Gmina przyjazna pszczołom”, Mi PBP Oddział Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, podało wyniki konkursu wiedzy przyrodniczej nt.:,,Rośliny przyjazne pszczołom i innym owadom zapylającym”.

14-06-2021

Dzień Sportu w 3b i 4b.

Bardzo dziękujemy rodzicom klasy IIIb za przygotowanie Dnia Sportu. Uczennice i uczniowie z klas IIIb i IVb z zapałem pokonywali tor przeszkód, starając się wykonać to jak najlepiej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...