Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

29-01-2018

Zaplanuj luty z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem lutowych wydarzeń w Lubaniu.

22-01-2018

Kolekcjonerzy w Lubaniu

Jeśli jesteś kolekcjonerem lub po prostu lubisz rzeczy z duszą zapraszamy na lubański rynek – co miesiąc, w trzecią sobotę miesiąca.

09-01-2018

Dla kogo tytuł?

Koniec głosowania! Prawie trzy miesiące trwała zacięta rywalizacja przedstawicieli lubańskich klubów sportowych. Tytuł Gwiazdy Sportu był na wyciagnięcie ręki. Kto podziękuje swoim sympatykom za wsparcie, okaże się na Gali Sportu.

05-01-2018

Zaplanuj styczeń z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem styczniowych wydarzeń w Lubaniu.

22-12-2017

Życzenia Łużyckiego Centrum Rozwoju

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i najszczęśliwszego Nowego Roku 2018 życzy Dyrektorka Łużyckiego Centrum Rozwoju Małgorzata Wąs z Pracownikami.

29-11-2017

Zaplanuj grudzień z Lubaniem

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, turystycznych i sportowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w grudniu.

30-10-2017

Zaplanuj listopad z Lubaniem

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, turystycznych i sportowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w listopadzie.

27-10-2017

Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy. Przyjmujemy zgłoszenia!

Coraz bliżej święta! Promocja jarmarków ruszyła pełną parą. Wystawcy już w gotowości z kalendarzami w dłoniach planują swój udział. Zapraszamy zatem do Lubania!

23-10-2017

Bieganie nie zna granic

Emanowali energią, witalnością, radością biegania i maszerowania. Podczas tegorocznego Lubańskiego Biegowiska udowodnili, że uprawiać sport można w każdym wieku - bo sport nie zna granic.

02-10-2017

Zaplanuj październik z Lubaniem

Kalendarz imprez, koncertów, wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w październiku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...