Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-10-2018

Ruszamy z kolejną edycją plebiscytu na Gwiazdę Sportu i konkursu na Sportowca Roku Miasta Lubań 2018. Zapraszamy kluby do zgłaszania kandydatur!

Już po raz szósty kluby sportowe z Lubania mogą pochwalić się swoimi najlepszymi zawodnikami. Czas docenić trudy treningów, pogratulować pasji i podziękować za godne reprezentowanie klubu, miasta, województwa, a niekiedy i kraju. Zapraszamy lubańskie kluby sportowe do zgłaszania zawodników i zawodniczek do konkursu i plebiscytu. Sylwetki kandydujących zaprezentujemy w gazecie i na fanpage’u Lubię Lubań i potem przez 2 miesiące będzie można oddawać głosy na swoich ulubieńców. Na wszystkie gwiazdy sportu czekają dyplomy i nagrody rzeczowe. Najpopularniejsza gwiazda, która zwycięży plebiscyt, otrzyma tytuł Gwiazdy Sportu 2018, chwałę, sławę i pamiątkowe trofeum. Dodatkowo kapituła, kierując się osiągnięciami zgłoszonych kandydujących nada jednej osobie tytuł Sportowca Roku 2018.

Kluby mogą zgłaszać kandydatów w nieprzekraczalnym terminie do 18 października br. A już 25 października br. na łamach Ziemi Lubańskiej, na miejskiej stronie internetowej luban.pl i fanpage’u Lubię Lubań przedstawimy uczestników tegorocznych zmagań. Regulamin i formularz zgłoszeniowy do konkursu i plebiscytu dostępne są na oficjalnej stronie miasta, w zakładce „Kultura i sport” oraz w Informacji Turystycznej (ul. Bracka 12).

Inicjatorem i patronem konkursu i plebiscytu jest Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński.

 

 

(ŁCR)

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...