Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-03-2020

Dnia 3 marca 2020 r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny „Szkolny Mały Mistrz Ortografii”.

  Celem konkursu było doskonalenie znajomości stosowania zasad ortograficznych, wyrabianie czujności ortograficznej, motywowanie do osiągania sukcesów od najmłodszych lat oraz kształtowanie właściwych reakcji wobec niepowodzenia, a także integrowanie środowiska edukacyjnego.

 W tym roku szkolnym temat dyktanda brzmiał „Szkolne życie”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas 2 i 3. Małym Mistrzem Ortografii został uczeń klasy 3 b Mateusz Olszewski. Zakwalifikował się on do konkursu powiatowego, który odbędzie się 24 marca  w Szkole Podstawowej w Smolniku. Drugie miejsce zajął Michał Sawicki z kl. 3b, natomiast trzecie Maja Witwicka również z kl. 3b.

 Serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom ortograficznych zmagań dziękujemy za udział i przygotowanie do konkursu. Mateuszowi życzymy  sukcesu w kolejnym etapie!

Powodzenia! 

 

JM

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...