Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-09-2020

Początek jesieni to doskonała okazja do barwnego korowodu i wielu jesiennych zabaw, tak też było w naszej ,,dwójeczce”, a 23 września br., dominującymi kolorami były: żółty, pomarańczowy, czerwony i brązowy.

 Jesienny korowód przebranych maluchów rozpoczęła klasa IIIa, która z życzeniami i słonecznymi pozdrowieniami odwiedziła panie sekretarki, pedagoga szkolnego i wicedyrektora naszej szkoły. Wśród przebranych uczniów widzieliśmy jeżyka, muchomorka, biedroneczki, skrzatów, jesiennych rycerzy i jesienne panny w kolorowych, kwiecistych sukienkach. Aktualna sytuacja i obostrzenia sanitarne, uniemożliwiły nam wszystkim spotkanie się na jednym dużym apelu klas 1-3, ale nie było to przeszkodą by dalej w swoich salach bawić się i układać jesienne rebusy, wierszyki, piosenki i zgadywanki oraz prowadzić  i uczestniczyć w zajęciach tematycznych, poświęconych nowej porze roku.

Początek  ,,Jesieni” był wspaniałym dniem z udanymi zajęciami i zabawami w naszej szkole.                                                                                 

 

    ,,Mały Samorząd  klas 1-3”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...