Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-10-2021

We wrześniu , nasza ,,dwójeczka”, przyjęła w poczet swoich uczniów pierwszoklasistów, którzy przydzieleni zostali do trzech klas pierwszych. Był to szczególny dzień, który zawsze wzbudza wiele emocji i na długo pozostaje w pamięci każdego ucznia jak i jego rodziców.

W tym dniu z rąk dyrektor szkoły mgr Izabeli Rożko, pierwszoklasiści przyjęli akt pasowania, oficjalnie zostając uczniami szkoły. Podczas akademii uczniowie zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszych tygodniach nauki. Pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć, recytować wiersze. Były też małe egzaminy, które pod okiem wszystkich zgromadzonych zaliczały pierwszaki. Duma rozpierała wszystkich zgromadzonych na hali MOSiR rodziców, którzy podziwiali i oklaskiwali występy swoich pociech.

Jak zawsze życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałych wrażeń, których dostarczy im ośmioletnia podróż po ścieżkach wiedzy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...