Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-10-2021

Dinopark w Szklarskiej Porębie to miejsce zabawy i rozrywki. Na terenie sporego kawałka lasu, wśród wzgórz i skał wije się główna ścieżka spacerowa. W październikowy wtorek, uczniowie z 3c i 1a wraz z wychowawczyniami , podążali ścieżką w głąb świata dinozaurów.

Każdy z tych prehistorycznych gadów wygląda jak żywy – jedne spokojnie obrywają liście z najwyższych gałęzi w lesie, niektóre szykują się do skoku po zdobycz. Wszystkie dzieci były pod wrażeniem ,,olbrzymów”, spoglądających na nie prawie jak z obłoków. Po trudach wytężonego spaceru, każdy wygodnie zasiadł w fotelu, by znowu przeżyć wiele emocji, które dostarczył  mu seans w Kinie 6D, z efektami takimi jak: ruszające się i wibrujące fotele, tryskająca woda, wiejący wiatr.  Pobudzeni do dalszego działa chętnie skorzystaliśmy z kolejki Flinstonów, by następnie pokonać linowy tor przeszkód. Za każdym razem słychać było śmiech, gdyż zabawa każdemu sprawiała wielką radość, aż trudno było się oderwać od tak wspaniałych atrakcji, no ale cóż……, wszystko dobre jak zawsze kończy się za szybko.

Po udanym wyjeździe zostały wspomnienia wspaniałej lekcji, przygody i rozrywki na świeżym powietrzu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...