Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-11-2021

Dnia 16.11.2021 r. uczniowie klas III a i III b udali się do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze na przedstawienie pt. ,,Król Maciuś Pierwszy”. Spektakl ukazał młodym odbiorcom zjawisko jakim jest dorastanie.

Pokazał, że życie to nie tylko sukcesy, ale również porażki, które mogą nas wiele nauczyć. Gra aktorów, barwna scenografia, kostiumy oraz nastrojowa muzyka przykuły uwagę młodych widzów. Po obejrzeniu przedstawienia uczniowie wzięli udział w lekcji teatralnej prowadzonej przez aktorów, dotyczącej ogólnej wiedzy o teatrze. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego. Wizyta w muzeum była cenną lekcją przyrody i fantastyczną podróżą w odległe zakątki świata roślin i zwierząt. Na zakończenie wycieczki, uczniowie mieli okazję obserwować malowniczą, jesienną przyrodę w Zdrojowym Parku. Wszyscy uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni z tak mile spędzonego czasu.

                                                                                                           A.B.

               

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...