Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-01-2022

Czas najwyższy, aby odkryć karty dotyczące 30. Finału WOŚP w Lubaniu.

Drodzy Przyjaciele!

Czas najwyższy, aby odkryć karty dotyczące 30. Finału WOŚP w Lubaniu.

Przygotowania do Jubileuszowego Finału trwają od kilku miesięcy. Mieliśmy wiele pomysłów i przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji. Niestety jak wszyscy wiemy od kilku dni sytuacja w kraju odnośnie pandemii COVID-19 drastycznie się zmienia, dlatego dla dobra nas wszystkich podjęliśmy decyzję o odwołaniu koncertu stacjonarnego i przeniesieniu go do Internetu. Chcemy, aby wszystkie zespoły, które przygotowują się do tego finału tego dnia były z nami i uświetniły swoimi występami ten jubileusz. Dlatego zapraszamy Was w niedzielę na nasz profil na FB (https://www.facebook.com/WOSPLuban), gdyż tam będzie emitowany koncert zgodnie z harmonogramem na plakacie. Prosimy Was też o zrozumienie, bo sytuacja epidemiczna się zmienia z dnia na dzień i jeśli powstaną małe zmiany w programie, to Was za to z góry przepraszamy. 

Już dziś zachęcam Was do udziału w licytacjach, jakie dla Was przygotowaliśmy, a dostępne są na stronie: https://allegro.pl/uzytkownik/wyloguj_sie. Znajdziecie na niej wiele ciekawych voucherów i nietypowych przedmiotów. Szczególne zaproszenie kieruję do firm, instytucji i prywatnych przedsiębiorców na najważniejszą licytację, która odbędzie się o godz. 19:30 na naszym profilu na FB. Licytować będziemy po raz pierwszy w historii naszego miasta „Złotą Kartę Telefoniczną” – a w całej Polsce w bieżącym roku takich kart jest tylko 100.

Dla przypomnienia naszych wolontariuszy będziecie mogli spotkać na ulicach Lubania, Leśnej, Olszyny i przyległych wiosek. Wolontariusze będą dostępni od godz. 8:00 do 17:00. Szukajcie ich w okolicach centrów handlowych, rynków czy kościołów.

W niedzielę zapraszamy Was od godz. 12:00 na Stadion Kartingowy przy ul. Działkowej w Lubaniu, gdzie będzie można przejechać się specjalnym autem typu „buggy”. O godz. 13:00 w Zarębie przy ul. Osiedlowej odbędzie się marszobieg zorganizowany przez GOKiS Siekierczyn, gdzie każde okrążenie będzie przeliczone na złotówki zasilające naszą puszkę. A od godz. 14:00 przy ratuszu w Leśnej będziecie mogli zjeść pyszną grochówkę i nabyć jeszcze pyszniejsze ciasto. Wydarzenie w Leśnej współorganizowane jest z Urzędem Miasta Leśna. W ciągu całego dnia będziecie mogli również wrzucić datki do puszki, która znajdować się będzie w biurze Sochacki Nieruchomości przy ul. Dąbrowskiego. Zebrane środki tradycyjnie będą przekazane na licytację Złotego Serduszka, w której udział bierzemy jako „Mieszkańcy miasta Lubań”.

Dla osób, które z różnych względów nie mogą wyjść i wrzucić do puszek zachęcany do zasilenia naszej eSkarbonki, która znajdziecie tutaj - https://eskarbonka.wosp.org.pl/q1l1tf.

W tym roku zbieramy środki na leczenie okulistyki dziecięcej. Jest to troszkę zaniedbany temat a jakże ważny w roli rozwoju dziecka. Dlatego zachęcamy Was do zasilania naszych skarbonek. Każdy grosz się liczy, a dobro zawsze wraca.

Szef Sztabu WOŚP Lubań
Jarosław Grzegrzółka-Rydzewski      

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...