Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

14-06-2022

Talenty rozwijamy - koncerty w Szkole Muzycznej im.O.Kolberga słuchamy

Mali akademicy uczestniczyli w koncercie młodych artystów i również absolwentów przedszkola w Szkole Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

14-06-2022

A może rolnikami zostaniemy?

Wizyta małych akademików w gospodarstwie rolnym była ciekawą lekcją poznania zawodu rolnika i codziennych czynności wykonywanych w gospodarstwie. Obcowanie maluchów z naturą okazało się wielką przyjemnością. Może ktoś z naszych akademików zostanie rolnikiem?

14-06-2022

Od Przedszkolaka do Ogólniaka

Uczniowie ZSP im Adama Mickiewicza w Lubaniu przeprowadzili zajęcia z języka niemieckiego w Akademii Malucha. Za wspaniałą atmosferę dziękujemy Pani dyrektor Renacie Czuj i Pani Monice Żmuda.

14-06-2022

Basztę Bracką odwiedzamy i wystawę minerałów oglądamy

Mali akademicy zwiedzili jeden z najbardziej popularnych zabytków Lubania - Basztę Bracką. Mieli również okazję obejrzeć wystawę minerałów Sudetów Zachodnich.

14-06-2022

Kolorowy Dzień Dziecka w Akademii Malucha

W Akademii Malucha z okazji najradośniejszego dnia w roku przygotowanych zostało wiele atrakcji i niespodzianek. Słoneczna pogoda pozwoliła na zabawy w ogrodzie, pikniki i wycieczki.

14-06-2022

Dzień Dziecka w grupie adaptacyjnej

Dzieci z grupy adaptacyjnej spędziły dzień dziecka w przedszkolnym ogrodzie. Wesołe klauny umilały radosną zabawę naszym najmłodszym milusińskim.

14-06-2022

Cudownych rodziców mam

Cudownych rodziców mamy i bardzo ich kochamy.

14-06-2022

Dzień Mamy i Taty w grupie adaptacyjnej

Mama i Tato to świat nasz cały - ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały. To dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce.

29-04-2022

Majowe Święta Narodowe w Akademii Malucha

Tuż przed majowymi świętami w Akademii Malucha prowadzone były zajęcia o tematyce narodowej i patriotycznej

28-04-2022

Dzieci z Akademii Malucha w Dinoparku

25 kwietnia dzieci z najstarszych grup wyruszyły na wycieczkę do Dinoparku w Szklarskiej Porębie. Podróż w przeszłość okazała się dla naszych akademików dużą atrakcją.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...