Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

02-10-2020

Jubileusz 60-lecia naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia istnienia. Z okazji okrągłych urodzin ,,czwórki" w szkole miały miejsce różnorodne działania upamiętniające ważne wydarzenia z życia placówki.

25-09-2020

Świętujemy

Świętujemy 60-lecie!!!

21-09-2020

Konkurs plastyczny "Kwiaty i ich przyjaciele"

Uczniowie obecnej klasy 4b podczas nauki zdalnej wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez RCEE w Lubaniu ,, Kwiaty i ich przyjaciele".

29-05-2020

#zdalnie też jest fajnie- spotkanie z aktorką

Każdemu z nas codziennie towarzyszą różne emocję. Często nie potrafimy sobie z nimi poradzić, szczególnie teraz, kiedy przyszło nam zmierzyć się z nową rzeczywistością. Nauczanie zdalne stało się wyzwaniem dla wszystkich- dzieci, nauczycieli i rodziców.

28-05-2020

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Ogólnego przyznała stypendia.

Ogólnopolski Program Stypendialny USKI Polska dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020 przebiegał pod hasłem: „ZDOBYWAJ WIEDZĘ I ŚWIAT”.

05-05-2020

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z 229 ROCZNICĄ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA 1791 r.

Kolejne rocznice uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja 1791 to bardzo ważne daty dla każdego Polaka, dlatego w naszej szkole co roku organizujemy uroczystości poświęcone upamiętnieniu tego wydarzenia.

05-05-2020

Masz tę moc! - darmowa książka elektroniczna o koronawirusie dla dzieci

Wydawnictwo Olesiejuk przekazuje darmową książkę powstałą we współpracy z wieloma autorami, a zilustrowaną przez Ewę Podleś.

05-05-2020

Dostęp do lektur szkolnych

W oczekiwaniu na decyzję o wznowieniu działalności bibliotek publicznych, a tym samym bibliotek szkolnych publikujemy adresy stron bibliotek cyfrowych oferujących darmowy dostęp do szkolnych lektur oraz innych źródeł (wyłącznie legalnych). Zachęcamy do skorzystania z nich!

29-04-2020

Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile”

Nasza szkoła wzięła w tym roku udział w ósmej już edycji akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile”, zorganizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

09-04-2020

Jak zadbać o zdrowie psychiczne w czasie pandemii?

W ostatnim czasie przychodzi nam się konfrontować z nową i zupełnie niestandardową sytuacją. Jak to zwykle w takich sprawach bywa, nie do końca wiemy, jak sobie radzić ze świeżo zaistniałym stanem otaczającej nas rzeczywistości i poszukujemy rozwiązań, które mogłyby usprawnić nasze działanie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...