Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

27-04-2022

Uczą się oszczędzania

Po raz kolejny, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z naszej ,,dwójeczki”, pogłębiali swoją wiedzę o oszczędzaniu uczestnicząc w zajęciach poza szkołą. A gdzie najwięcej można się dowiedzieć o polskich banknotach i monetach, jak nie w banku.

27-04-2022

23 kwietnia – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Z okazji święta poświęconego książkom i prawom autorskim bibliotekarki szkolne zaprosiły na zajęcia najmłodszych uczniów naszej szkoły.

25-04-2022

Nasze aktywności z okazji Dnia Ziemi

W tym roku z okazji „Światowego Dnia Ziemi” wzięliśmy udział w kilku inicjatywach. Realizowaliśmy zadania na platformie e-learningowej Eduesa, tworzyliśmy plakaty proekologiczne i dołączyliśmy do grona uczestników „XX Rajdu Pieszego”

25-04-2022

Etanol w roli głównej

No i nadszedł ten dzień, kiedy uczniowie poznają alkohole na chemii. Zawsze przy tym pojawiają się uśmiechy na buziach i ciche szepty w klasie.

25-04-2022

Czym zajmuje się chemik?

Czasem trafi się komuś zastępstwo. Tym razem „padło” na nauczyciela chemii. I nie było to byle jakie wyzwanie, bo dotyczyło lekcji w klasie pierwszej.

23-04-2022

Chrońmy naszą Ziemię!

Jak co roku, w dniu 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Podczas tego niezwykłego wydarzenia, mamy do czynienia z licznymi akcjami i inicjatywami, mającymi na celu poprawę losów naszej planety.

21-04-2022

Poznajcie naszych wspaniałych recytatorów

11 kwietnia br. Aleksander Kogut k.4a i Konrad Kruszewski kl.8b reprezentowali naszą szkołę w „XXV Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik”, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubaniu.

21-04-2022

Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile”, upamiętniająca 79 rocznicę powstania w getcie warszawskim

W tym roku odbyła się już dziesiąta, jubileuszowa, akcja społeczno-edukacyjna Żonkile, zorganizowana przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

19-04-2022

BRAWO JULKA!!!

Julia Kowerko z klasy Va, w dniach 9- 10 kwietnia br., uczestniczyła w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym ,,Lubuskie Warte Zachodu", który odbył się w Zielonej Górze.

19-04-2022

W PRZEDŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

W środę 13 kwietnia w klasie 3.a od rana czuło się atmosferę nadchodzących świąt.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...