Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-03-2020

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata.

  DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.   

 Nasza szkoła też w tym roku przystąpiła do odchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Za organizację działań odpowiedzialna była p. Beata Książkiewicz.  W ramach obchodów  przygotowano  tablice informacyjne „Stop cyberprzemocy”, „Cyberprzemoc  boli”.

  Uczniowie klas I – III   wzięli udział w zajęciach edukacyjnych  na temat zagrożeń związanych z korzystaniem przez dzieci z Internetu i telefonów komórkowych  oraz kulturalnego zachowania się w Internecie - netykiety. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...