Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

27-01-2022

Zmiany na podium

Trzy pierwsze miejsca nadal zajmują te same osoby, jednak nie zabrakło ciekawej roszady. Reprezentantka Bojan Boks wyszła na prowadzenie. Tuż za nią pojawiła się zawodniczka z Kwisy. Na trzecie miejsce spadł przedstawiciel Sparty.

26-01-2022

Ferie w MDK

Miejski Dom Kultury w Lubaniu dla wszystkich dzieci, które nie mają zamiaru nudzić się w czasie ferii, ma propozycję nie do odrzucenia.

27-01-2022

Zaprszamy na spektakl teatralny

Zapraszamy na spektakl inspirowany filmem animowanym o małym reniferze, który za wszelką cenę chce nauczyć się latać i dołączyć do latającej eskadry Świętego Mikołaja. Z uwagi na obowiązujące obostrzenie obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

27-01-2022

Zagraj z WOŚP!

Czas najwyższy, aby odkryć karty dotyczące 30. Finału WOŚP w Lubaniu.

25-01-2022

Zaprszamy na spektakl teatralny

Zapraszamy chętne dzieci do wspólnej baśniowej przygody pokazującej siłę przyjaźni i upór w dążeniu do celu. Z uwagi na panującą pandemię i obowiązujące obostrzenia liczba uczestników jest ograniczona.

21-01-2022

Wystawa „1000 lat Górnych Łużyc” w lubańskim Ratuszu

Renesansowe wnętrza dawnej siedziby rajców miasta nad Kwisą napełnił duch Górnych Łużyc. Dziś to siedziba biblioteki, więc ów duch daje się łatwo przeczytać. I obejrzeć. Prezentacja w Ratuszu jest zaproszeniem na napoleońską wystawę w Bolesławcu, która zostanie udostępniona w lutym.

20-01-2022

Wymiana sępów w görlitzkim zoo

Hodowla sępa płowego w Görlitz kwitnie od wielu lat. Para sępów Arthur i Agathe rok w rok niezawodnie składa co roku jedno jajo, wysiaduje je, a następnie wzorowo wychowuje pisklęta.

20-01-2022

Planetarium Bajkonur w Lubaniu

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprasza na pokaz Planetarium Bajkonur.

19-01-2022

Wieża Książęca w Siedlęcinie - oferta zimowa 2022

Oferta Wieży Książęcej w Siedlęcinie oraz Zamku Wleń na czas ferii zimowych.

17-01-2022

Ferie w Bibliotece

W lubańskiej bibliotece dzieci, oprócz zajęć z bezpieczeństwa i plastyki, poeksperymentują, poznają roboty Photon, poukładają interaktywne klocki Lego WeDo, a ferie zakończą filmową przygodą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...