Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Projekty trwające

Aktualności:

26-04-2024

Informacje o projekcie "Transgraniczny Dzień Aktywnej Rodziny"

TYTUŁ PROJEKTU:  Transgraniczny Dzień Aktywnej Rodziny BENEFICJENT:  Gmina Miejska Lubań PARTNER:  KulturBrücken Görlitz e.V. Strona Partnera: ...

03-04-2024

W lipcu ruszy rowerowy park umiejętności

Rowerowy park umiejętności to projekt realizowany dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

02-04-2024

Remont śródmieścia jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku rozpocznie się remont ulic Szkolnej, Piramowicza, Szymanowskiego, placu Lompy, a także niewyremontowanych dotychczas odcinków ulic Granicznej i Mikołaja.

29-03-2024

Już wkrótce - zadania, które zrealizujemy ze wsparciem zewnętrznym

Gmina Miejska Lubań pozyskała środki na inwestycje, których realizacja już się rozpoczęła lub jest w trakcie przygotowań. Zadania te opiewają na przeszło 54 miliony złotych, z czego około 44 miliony złotych pochodzi z funduszy zewnętrznych.

26-03-2024

Na Ludowej praca wre

Szykują się niezwykle aktywne wakacje. Latem uruchomiony zostanie stadion sportowy wraz z kompleksem rekreacyjnym.

25-03-2024

Umowa przekazanie dotacji na remont zabytkowego kościoła w Uniegoszczy

Niemal 1,5 miliona złotych trafiło do Lubania w dwóch edycjach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. 25 marca podpisana została pierwsza umowa na przekazanie dotacji celowej, dzięki której ruszą prace przy kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Lubaniu – Uniegoszczy.

12-01-2023

Projekt "Dostępny Urząd w Mieście Lubań"

Gmina Miejska Lubań realizuje przedsięwzięcie grantowe „Dostępny Urząd w Mieście Lubań”, finansowane w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

31-03-2021

Kolejny zastrzyk gotówki dla Lubania

Punk widokowy w parku, odnowiona droga i alejki, zadbany krater powulkaniczny. Kartingi bogatsze o ściankę wspinaczkową, tor rowerowy i rolkarski oraz rozbudowany skatepark. To nie mrzonka, a część zakresu inwestycji, na które dostaliśmy dofinansowanie.

10-12-2020

2 miliony dla Lubania

Rozstrzygnięcie drugiego naboru do Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych przyniosło naszemu miastu dodatkowe pieniądze.

08-10-2019

Rozwój e-usług w Lubaniu

Uzyskanie informacji urzędowych i sprawne załatwienie spraw w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności wychodzenia z domu? Już niebawem w Lubaniu ruszy Portal Interesanta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...