Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

28-05-2023

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 5

Dnia 26.05.2023r. na terenie naszego przedszkola odbył się Festyn Rodzinny. W festynie uczestniczyły dzieci z przedszkola, ich rodzice i najbliżsi, oraz zaproszeni goście. Uroczystość otworzyła pani dyrektor PM nr 5 w Lubaniu Magdalena W.

23-05-2023

Egzamin ósmoklasisty 2023

Uczniowie klas ósmych przystąpili do pierwszego z trzech egzaminów, podsumowujących naukę w szkole podstawowej. Dziś czekają ich zmagania z językiem polskim, jutro na tapet idzie matematyka, a w czwartek język obcy.

31-05-2023

Dla dzieci, mam i nie tylko

26 maja, z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka, Przedszkole Miejskie nr 1 i Przedszkole Miejskie nr 5 zorganizowały kolorowe festyny, na które zaproszone zostały nie tylko przedszkolaki i ich rodzice, ale i wszyscy chętni.

27-05-2023

Akademia Malucha. Święto Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Z okazji 25- lecia Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji przeprowadzone zostały warsztaty i prelekcje dla małych przedszkolaków na terenie miasta Lubania.

27-05-2023

Dzień Pszczoły w Akademii Malucha.

Obchodzony w przedszkolu Dzień Pszczoły miał na celu rozbudzenie u dzieci świadomości na temat życia pszczół oraz ich pożyteczności.

27-05-2023

Akademia Malucha. Warsztaty ceramaiczne w Rudzicy.

Warsztaty ceramiczne to super przygoda a także zdobycie wiedzy o wytwarzaniu ceramiki i ćwiczenie zdolności manualnych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...