Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-05-2016

Realizując założenia projektu Mały Mistrz, zachęcamy uczniów naszej szkoły do aktywności fizycznej i poznawania różnorodnych form spędzania czasu wolnego.

Stwarzamy im warunki do poznania atrakcyjnych dyscyplin sportowych, gier zespołowych oraz turystyki, mając nadzieję, że znajdą dla siebie coś, co będzie ich pasją na długie lata.
W słoneczne, czwartkowe popołudnie, 12 maja 2016 roku odbyły się zajęcia Tenisa ziemnego pod okiem profesjonalnego trenera, pana Bodziny.
Uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami poznali tajniki tej eleganckiej dyscypliny sportowej. Rakiety, kolorowe piłki, kort tenisowy to wszystko dostosowane do wieku uczniów. Wywarło to pozytywne wrażenie na młodych adeptach. Dzieci chętnie uczestniczyły w tej nietypowej lekcji wychowania fizycznego i poznały, że tenis ziemny to świetnie ćwiczenia ogólnorozwojowe. Potrzebna tu jest zwinność, szybkość, orientacja i inteligencja. Każdy mięsień ciała jest pobudzony do pracy.
W naszym kraju mamy grupę młodych zdolnych tenisistów i kilka tenisowych gwiazd. Być może to właśnie wśród naszych uczniów pojawią się następcy Jerzego Janowicza czy Agnieszki Radwańskiej...

                                                                                        Małgorzata Kalińska - nauczyciel w-f
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...