Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-09-2016

,,Witaj szkoło! Przyjmij nas radośnie, miło i wesoło, bo wracamy wypoczęci, i szczęśliwi, mamy mnóstwo chęci , a do nauki wiele siły!”

Tradycyjnie 1 września, całą społecznością szkolną spotkaliśmy się na uroczystościach powitania nowego roku szkolnego. Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 w  SP2, rozpoczęła się Mszą św. w kościele NMP, w Uniegoszczy, którą odprawił ks. Marek Kurzawa.

Uroczysty apel z tej okazji poprowadziła pani Barbara Grabowska, która witając wszystkich, przedstawiła nam gościa p. Annę Zawłocką  - Kierownika Referatu Edukacji w Wydziale Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań.

Na wstępie głos zabrała Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu, pani Małgorzata Nir, która witając wszystkich, a w szczególności naszych  nowych pierwszaków, przedstawiła to wszystko co czeka nas uczniów, nauczycieli i rodziców w nowym roku szkolnym, który jest początkiem zmian zachodzących obecnie w oświacie.

Pani Anna Zawłocka, odczytała list dedykowany wszystkim, od Burmistrza Miasta Lubania pana Arkadiusza Słowińskiego oraz złożyła życzenia wspaniałego i twórczego roku szkolnego 2016/17.

Po wysłuchaniu wszystkich informacji i komunikatów, każda klasa udała się na spotkanie z wychowawcami do swoich klas. Od jutra rozpoczynamy zajęcia lekcyjne , a do wakacji zostało już tylko 9 miesięcy,3 tygodnie i 15 godzin, czyli 295 dni!

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...