Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-03-2017

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (KARR SA) zaprasza Mieszkańców i Przedsiębiorców z terenu Lubania do udziału w projektach realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

W chwili obecnej KARR proponuje udział w następujących projektach:

1. "Sudecki Fundusz Dotacyjny" - Działanie 8.3, którego celem jest tworzenie nowych i trwałych miejsc pracy na obszarach o wysokiej stopie bezrobocia. W ramach projektu przewidywane są szkolenia, doradztwo, dotacje i wsparcie pomostowe dla osób bezrobotnych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

2. "Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy" - Działanie 8.5 ma na celu ograniczenie napływu osób bezrobotnych. Projekt przewiduje szkolenia i staże zawodowe, studia podyplomowe, dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej i dodatki relokacyjne dla osób zwolnionych i planowanych do zwolnienia z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. 

3. "Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i ich pracowników" - Działanie 8.6 w celu poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców sektora MMiŚP poprzez dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych dla przedsiębiorców i ich pracowników w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

Szczegóły projektow zamieszczone są na stronie internetowej KARR
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...