Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-06-2017

Od maja Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma nową witrynę internetową oraz nową domenę. Strona została wykonana zgodnie z dzisiejszymi standardami i wymogami.

Po 10 latach lubański MDK doczekał się nowej, w pełni multimedialnej strony internetowej. Nowa witryna miała swoją premierę 4 maja i została bardzo życzliwie przyjęta przez mieszkańców. Najważniejsza zmiana, w stosunku do dotychczasowej strony, to adres www.luban.naszgok.pl ponadto strona jest w pełni responsywna, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych, jak tablet czy smartfon. Dodatkowo witryna jest multimedialna, co daje możliwość publikowania materiałów video w jakości hd. Nowością jest również kalendarz wydarzeń, który będzie na bieżąco aktualizowany. Na stronie znajdziemy opis wszystkich grup zainteresowań oraz zespołów działających w Miejskim Domu Kultury. Ponadto witryna została wyposażana w ułatwienia dla osób słabo widzących. Oprócz oficjalnego profilu facebook, który obecnie ma blisko 1500 polubień, na nowej stronie będzie można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje odnośnie życia kulturalnego w naszym mieście.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...