Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-10-2021

Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe z Dolnego Śląska do udziału w otwartym "Turnieju Wierszy Ciepłych i Pogodnych im. Huberta Horbowskiego”.

Dolnośląska Grupa Literacka „NURT” przy MDK w Lubaniu, we współpracy ze Stowarzyszeniem Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze" w Lubaniu, zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe z Dolnego Śląska do udziału w otwartym "Turnieju Wierszy Ciepłych i Pogodnych im. Huberta Horbowskiego”.

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe oraz publikacja nagrodzonych i wyróżnionych wierszy w tomiku pokonkursowym.
Prace konkursowe można nadsyłać drogą mailową do 5 listopada 2021.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Regulamin konkursu
Wzór oświadczenia uczestnika

KONTAKT:
Dolnośląska Grupa Literacka „NURT”
e-mail: dgl.nurt@gmail.com

FINANSOWANIE:
Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Festiwal Wierszy Ciepłych i Pogodnych im. Huberta Horbowskiego” przy współfinansowaniu ze środków otrzymanych od Stowarzyszenia Odra-Niemen i Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Programu NOWEFIO Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 - Priorytet 1 w ramach projektu „Dolny Śląsk – region silny społecznie. Regranting dla młodych NGO i grup nieformalnych”.

 

Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze" w Lubaniu

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...