Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-11-2021

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie „Kolędowanie w Lubaniu”.

Konkurs jest skierowany dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych na terenie miasta Lubań.

 Udział w konkursie polega na samodzielnym wykonaniu kolędy, pieśni lub pastorałki w języku polskim acapella, w towarzystwie jednego instrumentu lub podkładu muzycznego przygotowanego we własnym zakresie.

 Wyłonieni w szkołach uczestnicy wezmą udział w konkursie finałowym 14 grudnia 2021 r. o godz. 9:00 w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, wg ustalonej przez organizatora kolejności. Kartę-zgłoszenie wraz z oświadczeniem i zgodą oraz opisane imieniem i nazwiskiem nośniki danych z podkładami muzycznymi należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, ul. Kościuszki 4, najpóźniej do 10 grudnia 2021 r. do godz. 15:00.

 Laureaci wystąpią na scenie w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego w Lubaniu w dniu 21 grudnia 2021 r. Oprócz tego będą mogli zaśpiewać jedną z kolęd wspólnie z gwiazdą wydarzenia Magdą Steczkowską.

 Szczegóły w regulaminie.

Fot. Pixabay

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...