Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-11-2021

Dużymi krokami zbliża się kolejna edycja plebiscytu na Gwiazdę Sportu i konkursu na Sportowca Roku. Zapraszamy kluby do zgłaszania kandydatur!

Już po raz dziewiąty Burmistrz Miasta Lubań zaprasza do udziału w cyklicznym wydarzeniu sportowym. Konkurs na Sportowca Roku Miasta Lubań oraz plebiscyt pozwalający wyłonić Gwiazdę Sportu Miasta Lubań co roku angażują lubańskie kluby sportowe oraz sympatyków lokalnego sportu. Kluby działające na rzecz mieszkańców naszego miasta zgłaszają swoich reprezentantów. Są to zarówno dobrze rokujący zawodnicy odnoszący pierwsze zwycięstwa, jak również laureaci licznych rywalizacji.

Przypominamy, że konkurs i plebiscyt są organizowane równolegle, a ich wyniki będą ogłoszone podczas uroczystej gali laureatów. W konkursie zwycięzcę wybierze kapituła konkursowa, zaś plebiscyt wygra osoba, która uzyska najwięcej punktów przyznanych przez głosujących (poprzez kupony z Ziemi Lubańskiej lub na FB Lubię Lubań). Na zgłoszenia (formularz i regulamin dostępne na stronie miasta - www.luban.pl w zakładce „Kultura i Sport” oraz w Informacji Turystycznej) czekamy do 3 grudnia 2021 roku. Po skompletowaniu dokumentacji sylwetki sportowców będą przedstawione na łamach Ziemi Lubańskiej oraz internetowej stronie miasta. Znajdziemy je również (w momencie otwarcia głosowania w plebiscycie) na FB Lubię Lubań.

(ŁCR)

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...