Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-06-2022

Już po raz szósty zapraszamy biegaczy do udziału w lubańskim biegu ulicznym.

Lubańskie Biegowisko to impreza dla każdego, kto lubi sportową rywalizację i rekreację w ruchu. W tym roku rozszerzamy zakres konkurencji o półmaraton. Oprócz półmaratonu zapraszamy do udziału w biegu na 10 km oraz proponujemy Nordic Walking na 5 km. Dla dzieci, młodzieży oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną również przygotujemy trasy, dostosowując je do poszczególnych kategorii wiekowych.

Start i meta dla dorosłych, wzorem roku ubiegłego, zostanie usytuowana w kraterze wygasłego wulkanu w tzw. ”kociołku” w parku na Kamiennej Górze, a dla dzieci na ul. Sybiraków w stronę Przylasku.

Zapisy on-line do 22.09.2022 r. lub w biurze zawodów w dniu 24.09.2022 r.

Rekrutacja on-line:

- https://formularz.ultimasport.pl/89 - biegi dziecięce i osób z niepełnosprawnością intelektualną

- https://formularz.ultimasport.pl/55 - lubański półmaraton, lubańska dziesiątka, lubański spacer

Z opłaty startowej zwolnieni są dzieci i młodzież oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną, a także uczestnicy, którzy mają 70 lat i więcej.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, pakiet startowy oraz poczęstunek.

Współorganizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie TRI TEAM, Decathlon Zgorzelec, Miejski Dom Kultury oraz Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu.

Gwarantujemy zdrową, sportową rywalizację a przy tym dobrą zabawę.

Regulamin imprezy dostępny jest na stronie www.ultimasport.pl (przy zapisach) oraz w MOSiR Lubań.

 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...