Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-11-2012

Lubię Lubań to oficjalna strona Urzędu Miasta Lubań na Facebooku. Prowadzi ją Łużyckie Centrum Rozwoju.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że

1. Administratorem danych osobowych na stronie https://www.facebook.com/lubieluban jest Burmistrz Miasta Lubań. Z Administratorem można skontaktować się pod nr tel. +48 75 64 64 400, za pomocą adresu e-mail boi.um@miastoluban.pl lub pisemnie na adres siedziby: ul. 7. Dywizji 14, 59-800 Lubań.

2. Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować za pomocą adresu e-mail ido@miastoluban.pl, pod nr tel. +48 75 64 64 408 lub pisemnie na adres siedziby, wskazany powyżej.

3. Dane, którymi administruje Administrator, to dane osobowe dotyczące osób, obserwujących i/ lub lubiących stronę Lubię Lubań, lajkujących posty, zdjęcia itp., piszących komentarze lub wiadomości prywatne, tj.:

  • identyfikator (zwykle imię i nazwisko),
  • zdjęcie profilowe i inne zdjęcia, mogące przedstawiać wizerunek danej osoby,
  • treść komentarzy i wiadomości prywatnych,
  • automatycznie zbierane dane techniczne i statystyczne, np. adres IP, typ przeglądarki, system operacyjny.

Ww. dane nie są przetwarzane ani archiwizowane poza serwisem Facebook.

4. Dane są przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji na stronie https://www.facebook.com/lubieluban, tj. do odpowiedzi na komentarze i prywatne wiadomości na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawne uzasadniony interes Administratora, tj. promocja i dbanie o wizerunek Urzędu Miasta Lubań oraz kontakt z mieszkańcami), a także w celach statystycznych, realizowanych za pośrednictwem narzędzi dostarczanych przez Meta Platforms Ireland Limited.

5. Udostępnione dane (posty, komentarze, wiadomości prywatne) będą przetwarzane na stronie Lubię Lubań, do czasu usunięcia ich przez autora. Jeśli autor nie może samodzielnie usunąć komentarza lub posta, może zwrócić się o to z prośbą do Administratora.

6. Strona https://www.facebook.com/lubieluban jest dostępna w ramach serwisu Facebook, którego dostawcą jest Meta Platforms Ireland Limited. Zasady wykorzystania danych osobowych przez ww. serwis znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/privacy/explanation

Szukaj nas także tutaj:

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...