Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-12-2022

Na terenie zarządzanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu stanęła kameralna altana. Wszystko z myślą o sportowcach, którzy po wyczerpującej rywalizacji będą mogli odpocząć w komfortowych warunkach.

Altana przy MOSiR w Lubaniu

Inwestycja została zrealizowana z początkiem grudnia br., nieco w cieniu trwających prac na terenie obiektów przy ulicy Różanej oraz Działkowej. Mowa o „Lubańskiej Altanie”, która wraz ze stołami oraz ławkami została zainstalowana na terenie zarządzanym przez MOSiR przy ulicy Ludowej 2.

- Miejsce będzie ogólnodostępne dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także członków klubów sportowych. Po uzgodnieniu z nami z altany będą mogli skorzystać także mieszkańcy Lubania, którzy na co dzień czynnie nie uprawiają sportu - informuje Beata Soczyńska, dyrektor MOSiR w Lubaniu.

Dzięki inwestycji biorący udział w zawodach sportowcy wraz z opiekunami, po zakończeniu rywalizacji, będą mogli odpocząć w świetnych warunkach, podzielić się wrażeniami, a także w miłej atmosferze podsumować zawody. Będzie to także idealne miejsce do przeprowadzenia warsztatów o różnorodnej tematyce czy integracyjnych spotkań z myślą o najmłodszych i nie tylko.

W lipcu 2022 roku Gmina Miejska Lubań otrzymała od Fundacji PGE darowiznę z przeznaczeniem na realizację projektu „Lubańska Altana - miejscem warsztatów, wypoczynku i integracji”. Z ww. środków została zakupiona altana, natomiast finanse na zagospodarowanie terenu pod altanę oraz wokół niej zostały wydatkowane z budżetu Gminy Miejskiej Lubań.

Logo Fundacji PGE

(MOSiR w Lubaniu)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...