Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-10-2023

Konkurs – współorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Oddział Dolnośląski Stowarzyszenia Muzealników Polskich – stawia sobie za cel promowanie najwybitniejszych dokonań dolnośląskich muzeów.

KONKURS NA NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE MUZEALNE DOLNEGO ŚLĄSKA!

W piątek delegacja muzealników Muzeum Regionalnego w Lubaniu jedzie do Wrocławia na uroczystość wręczenia nagród w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Województwa Dolnośląskiego za 2022 rok w kategorii przedsięwzięcie edukacyjne. Zgłosiliśmy... Sudecki Festiwal Minerałów (edycję 2022)!

Laureatów poznamy podczas uroczystości, która odbędzie się już 13 października w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu, w ramach Dolnośląskiego Kongresu Kultury. W konkursie wyodrębnione zostały trzy kategorie: wystawy czasowe, przedsięwzięcia edukacyjne oraz przedsięwzięcia naukowe. Wiemy, że kapituła przyznała 9 nagród i 6 wyróżnień. Czy Muzeum Regionalne w Lubaniu otrzyma nagrodę czy wyróżnienie dowiemy się w piatek o 12:00. Trzymajcie kciuki!

 

MRL

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...