Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

Film video
27-09-2023

Wideoinformator 28 września 2023 roku

W dzisiejszym wideoinformatorze opowiemy o Święcie Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Lubańskim Biegowisku.

26-09-2023

Wieża Trynitarska do remontu

W drugiej edycji Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Gmina Miejska Lubań pozyskała środki na rewitalizację kolejnego obiektu zabytkowego.

28-09-2023

Z wizytą u Stulatki

Lubanianka Michalina Mikiel 24 września obchodziła swoje setne urodziny. Z okazji wyjątkowego jubileuszu odwiedzili ją burmistrz Lubania oraz przedstawicielka ZUS-u.

Oświata

25-09-2023

Wizyta w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Lubaniu

Dzisiejszego dnia dzieci z grupy V odwiedziły Miejską i Powiatową Bibliotekę w Lubaniu. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.

24-09-2023

Bezpiecznie z policjantami jesień witamy w Akademii Malucha

Tegoroczne powitanie jesieni mali akademicy rozpoczęli od szkolenia z zasad bezpieczeństwa - prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Następnie wyruszyli bezpiecznie szukać oznak jesieni.

Kultura i sport

29-09-2023

"Malować każdy może…"

Pod taką nazwą odbył się wernisaż prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubaniu.

28-09-2023

Kasia Bulicz-Kasprzak na spotkaniu z czytelnikami

W ramach Dyskusyjnych Klubów Książki oraz we współpracy z Księgarnią Lubań Anety Czarnieckiej, lubańska biblioteka miała zaszczyt zorganizować spotkanie z wybitną pisarką - Kasią Bulicz-Kasprzak!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...