Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

02-11-2015

Urodziny Paulinki

02-11-2015

Święto dyni

Wśród dzieci ubranych na pomarańczowo bądź żłółto , a nawet przebranych w dyniowe stroje, można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Każde z dzieci otrzymało "dyniowy balonik" aby nie zapomniało dnia dyni pełnego gier i wspólnych zabaw. 

27-10-2015

Zabawy konstrukcyjne

Zabawy konstrukcyjne. Zabawa to najważniejsza czynność dzieci. Nie nauka, nie praca, ale właśnie zabawa powinna zajmować najwięcej czasu w działalności dziecka. Budowanie domków z klocków-to chyba najważniejsze spośród zabaw, gdyż opiera się na manipulacji rąk.

27-10-2015

Zabawy z dynią w młodszej grupie żłobkowej

  Jesienna zabawa z dynią.
Dzisiaj dzieci z młodszej grupy żłobkowej poznały dynię poprzez dotykanie, smakowanie i wąchanie:-)Ciekawa konsystencja, pestki, kolor i smak tego warzywa sprawiły, że zabawa bardzo się maluchom spodobała:-)

23-10-2015

Dzień drzewa w żłobku

Dzień drzewa


Podczas święta drzewa nasze kochane maluszki postanowily stworzyc swoje wlasne drzewko. Kazde dziecko samodzielnie wykonalo swoj listek . Z niewielka pomoca pań, stworzone drzewo maluszkow mozna bylo podziwiac w galerii w zlobku  .

18-10-2015

Pierwsze urodziny Kacperka

Wszyscy mają piękne minki, bo Kacperka urodzinki!
Niech żyje nam!!!!
Mamy tu zabawek wiele, razem bawić się weselej...:-) 

07-10-2015

Spacerki w żłobku

Spacerki w starszej grupie żłobkowej stały się już normą. Jeśli tylko pogoda dopisuje, dzieci mile spędzają czas na świeżym powietrzu i chętnie poznają najbliższą okolicę.

07-10-2015

Pierwsze prace plastyczne w żłobku


Stosowanie różnorodnych technik plastycznych w pracy z dziećmi wpływa na wzrost zainteresowania pracą plastyczną, pobudza do twórczego działania i ekspresji. Dzis nasi dzielni żłobkowicze samodzielnie wydzierali i oklejali jabluszka. 

07-10-2015

Powodzenia Hana !

Dziękujemy Ci Hanna za wspólne chwile, za Twoją radość i koleżeńskość.

05-10-2015

Jesień

W złocistej sukni idzie Pani Jesień i piękne dary dla maluszków niesie....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...