Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-10-2016

Praca plastyczna "żołędzie"

W tym tygodniu dzieci wykonały prace plastyczną pt."żołędzie".Pokolorowały kredkami żołędzie na brązowo i liście na zielono. Kolorowanie obrazków rozwija sprawność manualną rączek u dzieci.

23-10-2016

Kasztany

Na zajęciach w żłobku dzieci poznały,jak wyglądają kasztany.Dzieci miały trudne zadanie:spośród kasztanów wybrać kolorowe kuleczki.Zadanie wcale nie okazało się trudne,ponieważ wszystkie dzieci poradziły sobie znakomicie.

23-10-2016

Urodziny Natanka

Urodziny Natanka !!!!!!!!!!życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy Natankowi: sto lat !, a nasz solenizant poczęstował nas pysznymi słodkościami ;)

16-10-2016

Dzień Drzewa

We środę czekał dzieci bardzo pracowity dzień. Obserwowały, jak się sadzi kwiatki, następnie dzieci podlewały konewką posadzone już wrzosy w doniczce. Dzieci były bardzo zainteresowane i z uwagą patrzyły na kwiatki w doniczce. Od tego dnia codziennie podlewają kwiatki:)

16-10-2016

Praca plastyczna "Grzyby"

We wtorek Pani Magda zrobiła dzieciom niespodziankę, przyniosła do żłobka prawdziwe grzyby. Dzieci mogły zobaczyć, dotknąć i dowiedzieć się, gdzie rosną grzyby. Potem dzieci paluszkami za pomocą plasteliny przyklejały białe kropki na grzybkach, dzięki czemu powstały super prace:)

11-10-2016

Urodziny Zuzi

Urodziny Zuzi !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

11-10-2016

Urodziny Antka

Urodziny Antka !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

11-10-2016

Urodziny Zosi

Urodziny Zosi !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

11-10-2016

Urodziny Olivera

Urodziny Olivera !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...