Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

24-09-2013

Bezpłatne szkolenia „Dane osobowe w podróży - bezpieczny wypoczynek”,

Firma UE4ALL  serdecznie zaprasza  zatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach w branży turystycznej w województwie dolnośląskim do bezpłatnego udziału szkoleniach w projekcie „Dane osobowe w podróży  -  bezpieczny wypoczynek”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

16-09-2013

Dotacje inwestycyjne dla przedsiębiorstw prowadzących działalność uzdrowiskową zlokalizowanych w mi

DOLNOŚLĄSKA INSTYTUCJA POŚREDNICZĄCA ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

Działanie 1.1 „Inwestycje dla przedsiębiorstw”

10-09-2013

Polsko-niemiecki warsztat praktyczny „Optymalizacja sprzedaży bezpośredniej z uwzględnieniem e

Szanowni Państwo,

EkoConnect e.V., Gäa e.V. i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” serdecznie zapraszają do uczestnictwa  w polsko-niemieckim warsztacie praktycznym„Optymalizacja sprzedaży bezpośredniej z uwzględnieniem ekonomiki gospodarstwa”i  spotkaniu podsumowującym projekt „Działać ekologicznie”, które odbędą  25 września 2013 r. w Łagowie koło Zgorzelca. Udział bezpłatny!

04-09-2013

Przedsiębiorco - PAMIĘTAJ

30 września 2013 r. upływa termin: opłacenia trzeciej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów zawierających alkohol w 2013 r. Wpłaty można dokonać w kasie Banku BGŻ Lubań lub na rachunek Urzędu Miasta Lubań - BGŻ Lubań 37 2030 0045 1110 0000 0082 4230. Niedokonanie opłaty w terminie skutkuje wygaśnięciem zezwoleń.

24-07-2013

Południowa obwodnica Lubania – projekt na miarę XXI wieku

W czerwcu gminy regionu otrzymały od marszałka województwa do zaopiniowania projekt nowego planu zagospodarowania przestrzennego województwa dolnośląskiego – perspektywę na rok 2020. Wśród ważniejszych elementów planistycznych zaproponowanych w projekcie planu wojewódzkiego dla rejonu Lubania znajdują się dwa nowe zadania z zakresu inwestycji drogowych:

- budowa obwodnicy południowej Lubania,
- budowa obwodnicy Biedrzychowic,
a także zwiększenie rangi już istniejących tras tj.
- linii kolejowej tzw. Pętli Izerskiej (Jelenia Góra – Lubań – Zawidów- Frydlant – Jelenia Góra),
- drogi Via Montana (Bogatynia-Sulików-Leśna-Świeradów-Kowary-Walim-Kudowa Zdrój).

12-07-2013

Wsparcie przedsiębiorczości osób niepełnosprawnych

Fundacja Eudajmonia zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu informacyjnym na temat projektu „MENTOR – kompleksowy projekt wsparcia i promocji przedsiębiorczości osób niepełnosprawnych”.

14-06-2013

Spotkanie informacyjne - zaproszenie

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dla MŚP organizowane w ramach projektu "Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów" (COIE). Głównym tematem spotkania będzie przygotowanie polityki marketingowej przedsiębiorstwa pod kątem eksportu.

20-05-2013

Powołano Radę Gospodarczą Miasta Lubania

Wydarzeniem gospodarczym w życiu miasta była zorganizowana w dniu 18 maja 20123r. przez Urząd Miasta konferencja „Lubańskie Forum Przedsiębiorców”, której celem było zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami inwestowania, pozyskiwania klientów, umiejętnościami korzystania z funduszy krajowych i unijnych na rozwój firmy, korzystania z barteru i innych spraw związanych z prowadzeniem firmy.

30-04-2013

Lubańskie Forum Przedsiębiorców

Burmistrz Miasta Lubań serdecznie zaprasza na konferencję pt. „ Lubańskie Forum Przedsiębiorców”, która odbędzie się 18.05.2013r. (sobota) od godz. 9.00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju, Rynek – Sukiennice. Konferencja ma na celu m.in. zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami inwestowania, pozyskiwania klientów, umiejętnościami korzystania z funduszy krajowych i unijnych na rozwój firmy, korzystania z barteru i innych spraw związanych z prowadzeniem firmy.

30-04-2013

Lubańscy przedsiębiorcy na targach KONVENTA

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań podejmuje wiele działań, aby uatrakcyjnić i wzmocnić współpracę z przedsiębiorcami. Do nich m.in. należy udział lubańskich przedsiębiorców w targach gospodarczych KONVENTA, które odbyły się 27 i 28 kwietnia br. Ich organizatorem było miasto Loebau w Niemczech.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...