Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

01-02-2023

Zgłębiamy tajniki wiedzy o ptakach

Uczniowie klasy 2c uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, które dotyczyły ptasich zwyczajów.

24-01-2023

Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu

Klasa Ib uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu, które dotyczyły Dnia Babci i Dziadka.

19-01-2023

Konkurs recytatorski

18 stycznia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I–III o tematyce ,,Świat wartości”.

13-01-2023

Edukacja wczesnoszkolna w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze

Już od najmłodszych lat warto wprowadzać dziecko w świat kultury. Słuchanie muzyki przez dzieci wpływa nie tylko na ich wrażliwość. Stąd narodził się pomysł odwiedzenia jednego z miejsc, gdzie muzyka żyje w ścianach.

09-01-2023

Bradley Waldow w SP 2

Nowy Rok nasza dwójeczka rozpoczęła od wizyty sportowego gościa Bradleya Waldow. Koszykarz pojawił się u nas w poniedziałek 2 stycznia. Ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci.

22-12-2022

Konkurs świąteczny w bibliotece szkolnej

Wczoraj w bibliotece szkolnej czekały na czytelników drobne prezenty świąteczne. Uczniowie, którzy wypożyczyli książkę i udzielili odpowiedzi na pytania dotyczące świąt Bożego Narodzenia, otrzymali słodkie nagrody.

22-12-2022

Warsztaty ekologiczne w Centrum Edukacji Ekologicznej ,,Izerska Łąka" w Świeradowie - Zdrój

Dnia 20.12. 2022 klasy IV b oraz IV c udały się na warsztaty do Centrum Edukacji Ekologicznej „Izerska Łąka” w Świeradowie-Zdrój. Zajęcia zostały zorganizowane dzięki Regionalnemu Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

12-12-2022

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” Wisława Szymborska

12-12-2022

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie maskotki opanowały klasy I-III naszej szkoły. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

08-12-2022

ANDRZEJKI

29 listopada w naszej szkole było wyjątkowo gwarno i wesoło – świętowaliśmy andrzejki. Jak każe tradycja, nie obyło się bez andrzejkowych wróżb i zabaw.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...