Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

08-03-2017

Lubański Wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: dar serca dla Kamila Nowosielskiego, drugie spotkanie klubu regionalisty, lubanianka - Sprawiedliwa Wśród Narodów Świata, z wizytą w lubańskim ZGiUK-u.

17-02-2017

Lubański wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: ferie w Lubaniu, ćwierć wieku WOŚP w naszym mieście.

09-02-2017

Lubański wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: wolontariuszki z AISEC w Lubaniu, spotkanie noworoczne oraz lubańska gala boksu.

27-01-2017

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: Orszak Trzech Króli, finał WOŚP i Lubańska Gala Sportu

23-12-2016

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: wtorek z Hubertem Horbowskim, Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy oraz kolędowanie z Gimnazjum nr 3.

23-12-2016

Wesołych Świąt

20-12-2016

Jarmark na 5+

Lubański jarmark bożonarodzeniowy miał w tym roku nową formułę. Sprawdzone stałe elementy ukoronowała nowość - wspaniały koncert finałowy w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Wszystko razem sprawdziło się na piątkę z plusem.

14-12-2016

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: IX Nocny Maraton Pisania Listów Amnesty International w GM3, lubańskie Mikołajki, Katarzyna Bonda w Lubaniu oraz rocznica ogłoszenia stanu wojennego.

05-12-2016

Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. 16 grudnia lubański rynek w świątecznej scenerii będzie najlepszym miejscem na popołudniowy spacer czy zakupy. Jarmark wzbogacą występy muzyczne lubanian i koncert Magdaleny Steczkowskiej.

25-11-2016

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: lubańscy przewodnicy miejscy oraz wtorek z poezją

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...