Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

09-07-2022

Każdy Akademik wie jak bezpiecznie na rowerze jeździ się

Wakacyjne spotkanie z funkcjonariuszami policji i prelekcja dotycząca zasad bezpiecznego używania i poruszania się na rowerze była super lekcją dla naszych akademików. Poza wiedzą akademicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Zabawa była bezpieczna i radosna.

09-07-2022

Wakacyjny piknik w Akademii Malucha

Cóż by to były za wakacje bez piknikowej zabawy. Dlatego też mali akademicy zgromadzili się w ogrodzie przedszkolnym, aby wspólnie biesiadować i bawić się przy muzyce na przedszkolnym pikniku. Piknik wakacyjny 2022 uważamy za udany.

09-07-2022

Wakacyjne dmuchańce, skakańce w Akademii Malucha

Mali akademicy korzystając z pięknej pogody spędzili czas w ogrodzie bawiąc się na dmuchanych zamkach, w kolorowych kulkach i labiryntach. Wakacje w Akademii Malucha są super.

03-07-2022

Bezpieczne wakacje

Przed rozpoczęciem wakacji w przedszkolu przeprowadzone były zajęcia dotyczące przypomnienia zasad bezpiecznego spędzania wakacji. Bezpieczeństwo podczas wypoczynku letniego jest bardzo ważne o czym wie każdy akademik.

03-07-2022

Zielona nocka w Akademii Malucha

Aby tradycji stało się zadość nie mogło zabraknąć zielonej nocy w Akademii Malucha. Przygotowane zabawy sprawiły maluchom wiele przyjemności.

03-07-2022

Pożegnanie najstarszych Akademików

W Akademii Malucha odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole.

03-07-2022

Czysta woda Małym Akademikom zdrowia doda

Znaczenie wody w życiu człowieka to podstawowa zasada o której wiedzą już mali akademicy. Postanowili jednak zgłębić temat i poznać jak wygląda i zbadać jej czystość.

03-07-2022

Dzień miodu

Podczas czerwcowego spotkania z pszczelarzami mali akademicy obchodzili dzień miodu. Dowiedzieli się skąd bierze się ten złoty i słodki przysmak a także jak wygląda praca pszczelarzy.

03-07-2022

Zdobywamy góry

W czerwcu mali akademicy wybrali się na wycieczkę dydaktyczna w góry zdobywając stóg izerski. Pogoda w tym dniu była doskonała.

14-06-2022

Talenty rozwijamy - koncerty w Szkole Muzycznej im.O.Kolberga słuchamy

Mali akademicy uczestniczyli w koncercie młodych artystów i również absolwentów przedszkola w Szkole Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...