Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

27-02-2013

Raport "Wieś czy globalna wioska?"

Zakończona została realizacja projektu badawczego „Wieś czy globalna wioska?”.

21-02-2013

Obozy wypoczynkowe LATO 2013

Komenda Hufca ZHP w Lubaniu organizuje obozy pod namiotami dla dzieci i młodzieży w Mrzeżyno - Rogowo nad morzem (woj. zachodnio - pomorskie).

20-02-2013

Posiedzenie Rady Muzeum

W dniu 15 lutego 2013 r. odbyło się w ratuszu inauguracyjne posiedzenie Rady Muzeum kadencji 2013-2016 z udziałem Marzeny Machałek - posła na Sejm RP, jednocześnie członkini tejże rady. Posiedzenie otworzył Arkadiusz Słowiński - burmistrz miasta, a w jego trakcie dokonano wyboru przewodniczącego rady, którym został mecenas Jakub Szmigiel.

19-02-2013

Oryginalna wystawa w Lubańskim Centrum Historycznym

Aptekarskie etykiety z minionych wieków -
zapomniane pamiątki po dawnych lekach, aptekach i farmaceutach

Obejrzyj nagranie!

19-02-2013

Konkurs "Zima na Dolnym Śląsku"

Dolnośląska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs pt. Zima na Dolnym Śląsku.

12-02-2013

Futsalowe emocje na Dolnym Śląsku

2 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu odbył się II turniej o Puchar Burmistrza Miasta Lubań Arkadiusza Słowińskiego. Impreza miała na celu popularyzowanie futsalu jako atrakcyjnej odmiany piłki nożnej. Emocji nie brakowało zarówno w turnieju z udziałem młodzików, jak i seniorów.

08-02-2013

Styczeń 2013 w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu

Dobiegł końca kolejny miesiąc działalności Lokalnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu.

05-02-2013

Wieczór o tematyce abstynenckiej

Miejski Dom Kultury w Lubaniu wraz z Lubańskim Stowarzyszeniem Abstynentów ODNOWA zaprasza na Wieczór Słowno - Muzyczny poświęcony tematyce abstynenckiej "Trudne Powroty" - 15 lutego, godzina 18:00 (Kawiarenka MDK GALERIA), ul. Kościuszki 4.

31-01-2013

Weekend Muzyczny - wyniki sondy

W związku z trwającymi przygotowaniami do obchodów Dni Lubania 2013 a tym samym organizacji Weekendu Muzycznego (28 - 29 czerwca br. - amfiteatr) Miejski Dom Kultury w Lubaniu zwrócił się z prośbą o zgłaszanie swoich sugestii dot. artystów i wykonawców, którzy - Państwa zdaniem - powinni wystąpić podczas wspomnianego dwudniowego koncertu. Przedstawiamy Państwu wyniki SONDY dotyczącej artystów, których chętnie gościlibyśmy na koncercie z okazji DNI LUBANIA 2013. Stan na 31 stycznia 2013 r.

30-01-2013

Konkurs pn. "Uniegoszcz - moja mała ojczyzna"

Stowarzyszenie Miłośników Parafii Katolickiej w Uniegoszczy we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Lubaniu im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z terenu Uniegoszczy - uczniów ze szkół podstawowych (klasa V i VI), gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie pt. „Uniegoszcz - moja mała ojczyzna”. Jest to konkurs dla dzieci i młodzieży nt. powojennych dziejów Uniegoszczy

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...