Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

18-02-2014

Koncert Eli Dębskiej w Restauracji Tęczowa

20 lutego (czwartek) o godz.19:00 w "Restauracji Tęczowa" w Lubaniu wystąpi Ela Dębska - aktorka, kompozytorka a przede wszystkim wyjątkowa polska piosenkarka. Artystce gościnnie towarzyszyć będzie Adam Jaworowicz. W trakcie koncertu usłyszeć będzie można utwory z repertuaru Leonarda Cohena, Janis Joplin oraz piosenki autorskie.

03-02-2014

Walentynkowy Koncert Operetkowy

Już niedługo Walentynki - święto miłości. W ten dzień, 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na operetkowy koncert  „Zaśpiewajmy o miłości”.  Koncert ten to bukiet muzyczny, łączący najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami.

31-01-2014

Przegląd Muzyczny "Jak Co Rock`u"

Już w najbliższą niedzielę 2 lutego o godz.14:00 w Sali Widowiskowej MDK w Lubaniu rozpocznie się I Przegląd Zespołów Muzycznych "Jak Co Rock`u". W przeglądzie weźmie udział 8 zespołów, co gwarantuje kilka godzin dobrej muzyki. Zespoły zaprezentują dowolnie wybrany repertuar, także możemy liczyć na wiele muzycznych niespodzianek. Niestety z przyczyn niezależnych od organizatora nie odbędzie się planowany wcześniej koncert zespołu JGL. A więc spotkajmy się w niedzielne popołudnie "Jak co Rock`u"

28-01-2014

Koncert Eli Dębskiej w Restauracji Tęczowa

20 lutego (czwartek) o godz.19:00 w "Restauracji Tęczowa" w Lubaniu wystąpi Ela Dębska - aktorka, kompozytorka a przede wszystkim wyjątkowa polska piosenkarka. Artystce gościnnie towarzyszyć będzie Adam Jaworowicz. W trakcie koncertu usłyszeć będzie można utwory z repertuaru Leonarda Cohena, Janis Joplin oraz piosenki autorskie.

20-01-2014

Operetkowy Koncert Walentynkowy

Już niedługo Walentynki - święto miłości. W ten dzień, 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na operetkowy koncert „Zaśpiewajmy o miłości”. Koncert ten to bukiet muzyczny, łączący najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami.

15-01-2014

Projekcja "Good luck and good fuck"

19 stycznia (niedziela) o godz. 18.00 zapraszamy do kawiarenki MDK na charytatywny pokaz lubańskiej komedii kryminalnej - "Good luck and good fuck" w reżyserii Bartosza Mereszki. Wstęp 15 zł, a całkowity dochód z projekcji przeznaczony będzie na leczenie Kamila Nowosielskiego. Zapraszamy!

15-01-2014

Dyskusyjny Klub Muzyczny - Peter Gabriel

DKM to stała propozycja Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Na spotkaniu 17 stycznia (piątek) obejrzeć będzie można koncert - Peter Gabriel - Secret World Live z 1994 roku.

10-01-2014

Koncert Starego Dobrego Małżeństwa

8 lutego o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu wystąpi Stare Dobre Małżeństwo - zespół, który ma swoich wiernych fanów i wciąż przemierza koncertowe szlaki. Grupa niezmiennie złożona jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących liderowi Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki. W czasie koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje grupy takie jak - "Blues o 4 nad ranem", "Jak", "Komunia", "Bieszczadzkie Anioły" czy "Blues dla małej". Bilety w cenie 35 zł. dostępne są w Sekretariacie MDK (ul. Kościuszki 4) oraz w lubańskim oddziale PTTK (ul. Bracka 12).

 

08-01-2014

Skonan i Przeterminator

16 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 zapraszamy na widowisko teatralno-rozrywkowe pt. Skonan i Przeterminator. Jest to historia dwóch mężczyzn spotykających się przed salą sądową, czekających na swoje sprawy rozwodowe. Mają dużo przemyśleń na życiowe tematy. Do czego to doprowadza. Sprawdźcie Państwo sami! W rolach tytułowych wystapią aktorzy jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida: Tadeusz Wnuk i Jacek Grondowy. Autorem tekstu sztuki jest Grzegorz Żak, a wszystko okraszają scenografia Macieja Lechrera i muzyka Lecha Nawrockiego. Warto dodać, że muzyka grana na żywo przez kwartet Adwokat Band. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w Sekretariacie MDK (ul. Kościuszki 4) oraz lubańskim oddziale PTTK (ul. Bracka 12)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...