Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Akademia Malucha

Aktualności:

04-07-2017

A my sobie grillujemy! Zapach pysznej kiełbaski już czujemy! :)

Ubiegły tydzień minął naszym Akademikom pod znakiem radosnej zabawy i miłych wakacyjnych niespodzianek.

28-06-2017

Już namiocik rozkładamy - akademickie biwakowanie zaczynamy!

Kolejny dzień wakacji możemy zaliczyć do równie udanych. Tym razem wszyscy Akademicy zostali zaproszeni na przedszkolny biwak.

27-06-2017

Wakacje rozpoczynamy - do wspólnej zabawy zapraszamy!

I stało się! Cała społeczność Akademii Malucha z wielkim entuzjazmem powitała tegoroczne lato, a wraz z nim długo wyczekiwane wakacje.

26-06-2017

Dni Lubania świętujemy - na scenie występy artystyczne prezentujemy!

25 czerwca najstarsze grupy z Akademii Malucha uczestniczyły w występach podczas Dnia Aktywnej Rodziny - Lawa 2017.

22-06-2017

Przedszkole opuszczamy i ostatnią zieloną noc w Akademii spędzamy!

"My przedszkolaki przysięgamy tej nocy prezentować pogodę ducha, dobry humor i okrutną chęć zabawy. Nie będziemy marudzili, narzekali, płakali i pokażemy jacy jesteśmy wspaniali!"

22-06-2017

Po Akademii śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły...

20 czerwca w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa i bardzo wzruszająca uroczystość - pożegnaliśmy naszych najstarszych wychowanków. W tym dniu zakończył się ich pierwszy, ale jakże ważny etap życiowej edukacji.

16-06-2017

Akademicy czarny szlak przemierzają - Zamek Chojnik zdobywają!

14 czerwca najstarsza grupa Akademików wybrała się na wyjątkową wycieczkę krajoznawczą. Ostatni raz spędzili te przyjemne chwile we wspólnym towarzystwie.

02-06-2017

Niechaj słonko pięknie świeci, bo to święto wszystkich dzieci!

Każdego roku miesiąc czerwiec rozpoczyna się w wyjątkowy sposób. Jest to przyjemny i radosny czas, który kojarzy się przede wszystkim z uśmiechem naszych pociech. Również teraz nie mogło być inaczej - Dzień Dziecka w Akademii Malucha okazał się prawdziwym świętem!

26-05-2017

Dzień Rodziny dzisiaj mamy, więc do wspólnej zabawy mamę i tatę zapraszamy!

26 maja w Akademii Malucha miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, do którego od dłuższego czasu przygotowywała się cała społeczność przedszkola. Rodzinny Festyn - bo to właśnie o nim mowa połączył Święto Mamy z Dniem Taty.

25-05-2017

Żeby w pełni zdrowym być, zawsze trzeba mleko pić!

25 maja Akademicy obchodzili Dzień Mleka. Dzieci z grupy Pszczółek przygotowały degustację mlecznych wyrobów, w których oprócz tradycyjnej odmiany mleka znalazły się inne ciekawe produkty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...