Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Akademia Malucha

Aktualności:

10-04-2022

Moja ekologiczna zabawka - konkurs plastyczny w Akademii Malucha

Mali akademicy mają bardzo dużo wiedzą na temat ekologii. Udowodnili również, że można stworzyć własną ekologiczną zabawkę.

28-03-2022

Mistrz Matematyki - konkurs matematyczny w Akademii Malucha

Najstarsi Akademicy ,,Biedronki” i ,,Sówki”wzięły udział w mistrzostwach ,,Młodego Matematyka”. Dzieci ze skupieniem i zawzięciem rozwiązywały zadania z zakresu dodawania i odejmowania w zakresie 7.

28-03-2022

Smacznie, zdrowo i kolorowo - śniadanie najmłodszych akademików

Najmłodsi akademicy zamienili się dziś w prawdziwych kucharzy. Przygotowali pyszne i zdrowe śniadanie, które szybciutko znikało z talerza.

28-03-2022

Na niebie słoneczko już świeci a w Akademii Malucha Wiosnę witają dzieci

21 marca w Akademii Malucha panowała wiosenna atmosfera. Za oknem świeciło słoneczko, a w przedszkolnych salach akademicy żegnali zimę i przygotowywali się na uroczyste powitanie wiosny.

28-03-2022

Dzieci dzieciom - solidarnie z Ukrainą

W geście solidarności z dziećmi, które potrzebują pomocnej dłoni, nasi Mali Akademicy wykonali serce wsparcia w barwach flagi Ukrainy. Cała społeczność przedszkolna śle wyrazy wsparcia! Choć czasem niewiele można zrobić, jesteśmy razem.

28-03-2022

Salę gimnastyczną mamy i chętnie z niej korzystamy

Mali akademicy żyją zdrowo i na sportowo. Bardzo chętnie korzystają z ćwiczeń na naszej sali gimnastycznej.

03-04-2021

"Zaginiona pisanka" - życzenia świąteczne od pracowników Akademii Malucha

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

26-02-2021

Każde dziecko duże i małe lubi bale w karnawale

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z naszego przedszkola podczas balów walentynkowych czy maskowych :)

26-02-2021

Tym, co kocham, lubię szczerze, pączki "od serca" powierzę!

Chcąc pielęgnować słodką tradycję Tłustego Czwartku, dzieci z grupy Misiaczków i Biedronek zajadały się w tym dniu przepysznymi pączkami :)

26-02-2021

Smakowity Dzień Pizzy

Przedszkolaki nie mogły pominąć takiego święta: jak święto pizzy. Gdyż dzieci uwielbiają ten przysmak pochodzący z Włoch.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...