Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-10-2013

Przedszkolaki w akcji... Sprzątania Świata

W minionym tygodniu nasze przedszkole dołączyło podobnie jak w latach poprzednich, do ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie Świata” , którą wszystkie grupy rozpoczęły pogadankami proekologicznymi.

09-10-2013

SP1 na szlaku "Karkonoszy 2013"

4 października 2013 roku w piątek rozpoczęła się nasza przygoda z XV jubileuszowym rajdem „Karkonosze 2013”. W imprezie wzięło udział 13 uczniów i dwóch opiekunów lubańskiej „Jedynki” oraz 330 innych uczestników .
W Szklarskiej Porębie przywitał na przewodnik. Przypomniał nam trasę wędrówki oraz zasady obowiązujące na górskich szlakach.

07-10-2013

My też pomagamy Kamilowi

 

Przedszkolaki również włączyły się do pomocy starszemu koledze- Kamilowi. Na dzień dzisiejszy zgromadziliśmy już 3 worki 150 l. plastikowych zakrętek. Z dnia na dzięń  zakrętek ciągle przybywa. rzucają nie tylko dzieci, rodzice, ale też personel naszego przedszkola.Wierzymy ,że każda przyniesiona zakrętka  przybliży Kamila do odzyskania zdrowia.

I.Z.

06-10-2013

Sałatka owocowa

Dzieci z grupy 4-latków korzystając  z jesiennych zbiorów owoców postanowiły zrobić sałatkę owocową. Po przebraniu się w fartuszki, chusteczki oraz wyszorowaniu rączek, przystąpiły do pracy.

06-10-2013

Bezpiecznie na drodze - czyli ważna wizyta w przedszkolu

  20.09.2013r. najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta policjanta. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta.       

 

 

06-10-2013

Akcja "Pomóżmy czworonogom"

  4 października obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Razem z dziećmi chcemy pomagać naszym czworonożnym przyjaciołom. Od dnia 4 października organizujemy zbiórkę karmy(i nie tylko) dla psów i kotów przebywających w schronisku w Dłużynie .     

 

 

04-10-2013

Dzień Chłopaka w lubańskim Ośrodku Wsparcia Dziennego

Dzień Chłopaka to święto obchodzone w dniu 30 września głównie przez młodzież szkolną. W ten dzień koleżanki obdarowują swoich kolegów upominkami, okazują w tym dniu swoją sympatię. Z okazji tego święta "małe kobietki" z Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu, już od samego progu obdarowywały swoich kolegów drobnymi upominkami. Nie zabrakło wśród nich: ciastek, laurek, lizaków czy słodkich cukierków.

02-10-2013

Rodzice znowu spisali się na medal

Dzięki kreatywności i hojności rodziców, dzieci z grupy IV i V mają nowe wykładziny dywanowe.

02-10-2013

Podziękowanie dla Rodziców

"Czasem wdzięczność trudno jest wyrazić w słowach...
wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko co chcemy powiedzieć".
PODZIĘKOWANIE
Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 3 serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom, którzy w podczas przeprowadzki (przed i po remoncie) udostępnili środki transportu oraz służyli pomocą przy przenoszeniu i skręcaniu mebli przedszkolnych.

02-10-2013

O lubańskim przedszkolu

Dobiegł końca remont budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu.

Do końca września mają jeszcze trwać drobne prace zewnętrzne, związane m.in. z budową bezpiecznych placów zabaw na terenie placówki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...