Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-12-2013

"Mały Książę - spotkajmy się na jednej z planet"

Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu informuje, że dnia 12.12.2013r.  o godz. 11:00 w siedzibie szkoły, w ramach podsumowania projektu "Razem w pełni sprawni" z inicjatywy Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, odbędzie się przedstawienie teatralne przygotowane przez młodzież gimnazjalną pt. "Mały Książę - spotkajmy się na jednej z planet".

05-12-2013

Podsumowanie akcji "Pomóżmy czworonogom"

  W imieniu podopiecznych schroniska składamy serdeczne podziękowania przedszkolakom i ich rodzicom za zrozumienie trudnej sytuacji bezdomnych zwierząt oraz wszystkie przyniesione dary w ramach akcji „Pomóżmy czworonogom” .

 

 

05-12-2013

Pasowanie uczniów i wizyta św. Mikołaja

W dniu 4 grudnia 2013r. w Szkole Muzycznej I st. im.Oskara Kolberga w Lubaniu odbyła się uroczystość Pasowania uczniów klas pierwszych połączona z wizytą św. Mikołaja.

05-12-2013

PODSUMOWANIE LISTOPADA W LOKALNYM INKUBATORZE NGO W LUBANIU

Jesień powoli odchodzi robiąc miejsce zimie, a w Lokalnym Inkubatorze NGO w Lubaniu nikt nie myśli o odpoczynku. Ponad 120 razy skorzystano z infrastruktury i doradztwa oferowanego przez ten punkt wspierający organizacje pozarządowe. Kontynuowano także zajęcia z obsługi Internetu i szkolenia komputerowe.

04-12-2013

W krainie bajki

Wprowadzenie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Już małe dzieci z zaciekawieniem oglądają z dorosłymi ilustracje, rozpoznają w książkach bliskie im elementy rzeczywistości. Stopniowo literatura, zwłaszcza w przedszkolach, towarzyszy dzieciom , prawie na co dzień. Wielkim wydarzeniem w przedszkolu było czytanie bajek przez babcie dzieci z grup starszych.

03-12-2013

Andrzejki w Jedynce

Koniec listopada to czas przygotowań wróżb andrzejkowych. Wszyscy chcą wiedzieć, co ich czeka w nadchodzącym roku.

02-12-2013

Dzień Patrona – czyli Święto Szkoły w Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu

Jak każdego roku 28 listopada, w rocznicę śmierci swojego Patrona (w tym roku minęła 106) w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu obchodzono Święto Szkoły.

02-12-2013

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

  W tym roku Święto Pluszowego Misia w naszym przedszkolu miało wyjątkowy przebieg. Wszystko za sprawą niespodzianki jaką sprawili nam rodzice 4 latków, którzy przygotowali dla wszystkich dzieci przedstawienie „Złotowłosa i trzy niedźwiadki...”. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Rodzicom i pani Dorotce - DZIĘKUJEMY .

02-12-2013

Jestem sobie przedszkolaczek...

          Dzieci z grupy II w PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w pierwszym uroczystym występie -"Pasowanie na przedszkolaka".Przedstawiły piękny program artystyczny. 

29-11-2013

,,Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie…”

W środę, 28 listopada, dzieci z grupy V oficjalnie, w obecności Rodziców i zaproszonych gości, zostały pasowane na Starszaków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...