Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

12-10-2021

Maluszki - dzień bez skarpetek

W październiku obchodzimy dzień bez skarpetek. Z tej okazji przygotowałyśmy dla naszych dzieci ścieżkę sensoryczną. Zabawa przy tym co niemiara ;)

12-10-2021

Maluszki - praca plastyczna dzień zwierząt

Maluszki wykonały prace plastyczną przy użyciu kaszy manny oraz siemienia lnianego.

12-10-2021

Maluszki - zabawa ruchowa z elementami czworakowania

Dzień zwierząt u maluszków. Dzieci poruszały się na czworakach po dywanie pokonując różne przeszkody. Celem tej zabawy było kształtowanie orientacji w schemacie ciała, rozwój sprawności fizycznej oraz aktywne uczestnictwo w zabawach ruchowych. Czy podobają się Wam nasze kocie ruchy?

10-10-2021

Szukamy darów jesieni

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, dzieci wyruszyły na poszukiwanie darów jesieni. Wróciliśmy ze spaceru z kolorowymi liśćmi, kasztanami , żołędziami i szyszkami.

10-10-2021

Jesienny bałagan

W naszej sali był dywan pełen liści, na którym dzieci wesoło się bawiły. Rzucały nimi do góry i obserwowały jak opadają, chodziły po szeleszczącym podłożu. Najlepszą zabawą było wzajemne obrzucanie się liśćmi.

10-10-2021

Ścieżka sensoryczna

Nasza ścieżka sensoryczna to tor, na którym ułożone zostały pojemniki z kasztanami, żołędziami, liśćmi, fasolą, folią bąbelkową i wodą. Głównym zadaniem ścieżki sensorycznej jest rozwijanie zmysłu dotyku u dzieci.

10-10-2021

Przysmak wiewiórki

Zabawa sensoryczna, która usprawnia koordynację wzrokowo- ruchową. Zadaniem dzieci było nakarmienie wiewiórki, co wiązało się z wrzucaniem kasztana do jej otwartego pyszczka. Wiewiórka miała pełny brzuszek.

05-10-2021

Maluszki - Lisek

Biorąc udział w projekcie "paluszkowe rozśpiewanki" nasze maluszki muszą wykonywać różne zadania. Tym razem mieliśmy do wykoniania liska. Użyliśmy do tego przyniesionych przez Państwa liści....

05-10-2021

Maluszki - Dzień muzyki

Opiekunki brały kolejno po dwa takie same przedmioty do rąk. Demonstrowały je dzieciom i nazywały. Następnie pokazywały jak można stukać nimi o siebie i jaki wydają dżwięk. Następnie przyszła kolej...

05-10-2021

Maluszki - dzień chłopca

Z okazji święta wszystkich chłopaków Każda dziewczyna dziś im życzy wiele radości i szczęścia i samej życia słodyczy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...