Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

24-10-2021

Pieczątki z jabłek i gruszek

Praca plastyczna, twórcza i manualna wzbogacająca osobowość naszych pociech. Na kartce papieru maluchy stemplowały połówki jabłek i gruszek pomalowane farbą na kolor czerwony, żółty i zielony. Była to urozmaicona zabawa, która sprawiła wiele radości.

24-10-2021

,,Dopasowywanki’’

Zabawa logiczna rozwijająca analizę i syntezę wzrokową, a także przygoda, która wprowadza dzieci w świat przestrzennej wyobraźni różnych kształtów.

20-10-2021

Maluszki - dzień drzewa praca plastyczna

Jesienne drzewa Kolorami się mienią Brązem, pomarańczem Żółcią i czerwienią Moje drzewo kolorów Będzie też mieć wiele Ich liście jak chmurki Wokół pnia przykleję I będę miał własne Drzewo prześliczne Jesienne, kolorowe Po prostu magiczne

17-10-2021

Wpadła gruszka do …

Na dzisiejszych zajęciach tematem była zabawa dydaktyczna ,, Jaki to owoc’’. Nasze dzieci świetnie wykazały się umiejętnością klasyfikowania owoców jak i odróżniania jabłka od gruszki i śliwki.

17-10-2021

Święto Drzewa

Jesienne liście kolorami się mienią. Brązem, pomarańczem, żółcią i czerwienią…’’ Wspólna praca plastyczna. Na dużym arkuszu papieru dzieci malowały patyczkami kosmetycznymi jesienne drzewo. Praca wzbudziła wyobraźnię, kreatywność i dała możliwość artystycznej zabawy.

15-10-2021

Maluszki - dzień uśmiechu

Z okazji dnia uśmiechu maluszki próbowały soczku ze świeżo wyciśniętej cytryny. Liczyłyśmy na kwaśne minki, ale ku naszemu zdumieniu soczek dzieciom bardzo smakował ;)

15-10-2021

Maluszki w jesiennej odsłonie

Nasza spontaniczna jesienna sesja zdjęciowa

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...