Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-04-2024

Studio fotograficzne ( podwodny świat )

Dzieci ze żłobka starszego miały okazję poznać podwodny świat. Studio fotograficzne chcąc przedstawić swoją ofertę, postawili olbrzymi namiot na sali, gdzie dzieci mogły zobaczyć w środku bajkę o podwodnym świecie ryb, żółwi, płaszczek. Na koniec dzieciom zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Maluszkom bardzo się podobało.

21-04-2024

Tęczowa chmurka

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały pracę przedstawiającą tęczowa chmurkę. Do jej wykonania użyły papierowych talerzyków oraz kolorowej bibuły. Praca jest świetnym ćwiczeniem rozwijającym umiejętność rozpoznawania i nazywania podstawowych kolorów. Tęczowa chmurka wyszła piękna i kolorowa.

19-04-2024

Biedronki - tęcza

15-04-2024

Tor przeszkód

Zabawy dla dzieci nie muszą być szczególnie skomplikowane, aby maluchy przyjemnie spędziły czas. Przykładem tego jest tor przeszkód, który poprawia koordynację ruchową i wzmacnia pewność siebie dziecka, które raczkuje i zaczyna chodzić.

15-04-2024

Wiosenne drzewo

Praca plastyczna, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z pozytywnie wykonanego zadania.

15-04-2024

Witraż

Hula hop nie służy tylko do kręcenia ale również do zrobienia wiosennego witrażu. Dzieci na dworze zbierały kwiatki, liście, szyszki oraz gałązki i przyklejały na przezroczystą taśmę , która była przyklejona na hula hop. Dzieci uczyły się współpracy, skupienia i kreatywności. Wiosenny witraż wyszedł piękny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...