Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Ośrodek Wsparcia Dziennego

Aktualności:

15-07-2015

W głowie się nie mieści

Drugi tydzień wakacji z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego rozpoczął się wyjazdem do Multikina w Zgorzelcu na film animowany zatytułowany „W głowie się nie mieści”. Bajka w bardzo atrakcyjny sposób przekazała dzieciom wiedzę o rolach emocji oraz ukazała wartości pełnego i autentycznego mierzenia się z tym, co aktualnie przeżywają.

13-07-2015

Seniorzy w aquaparku

Seniorom upał nie straszny i chętnie korzystają z propozycji aktywnego wypoczynku. Dowodem ich zaangażowania był sobotni wyjazd do parku wodnego tropikana w Karpaczu, podczas którego aktywnie spędzali swój wolny czas. Wyjazdy turystyczne to uniwersalny rodzaj zagospodarowania czasu wolnego seniorów, podczas których każdy znajduje coś atrakcyjnego dla siebie.

12-07-2015

Na wakacjach w OWD fajnie jest …...

Wakacje są czasem, kiedy dzieci mogą odpocząć i nacieszyć się swobodą. Okazuje się, że odpoczywając można świetnie bawić się podczas aktywnego wypoczynku w mieście.

09-07-2015

Aktywne wakacje w mieście

Wakacyjne zajęcia dla dzieci organizowane są cyklicznie przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu. Jest to czas kiedy uczestnicy cieszą się latem pełnym nowych doświadczeń, ciekawych eksperymentów i wycieczek edukacyjno- kulturalnych. 

 

08-07-2015

„Eko-ciocia”-o śmieciach teatralnie

W dniu 07 lipca bieżącego roku z inicjatywy Ośrodka Wsparcia Dziennego oraz przy współpracy z Miejskim Domem Kultury w Lubaniu odbyło się przedstawienie teatralne dla najmłodszych mieszkańców Lubania, zatytułowane „Eko- Ciocia”.

07-07-2015

Afryka Dzika - czyli wakacyjne wędrówki seniorów

W dniu 02 lipca 2015 roku odbyła się wycieczka seniorów do wrocławskiego ZOO zorganizowana przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu w ramach działu inicjatyw lokalnych. Główną atrakcją wyjazdu było Afrykarium – unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Lądu.

07-07-2015

Spektakl teatralny "Eko- Ciocia" dla najmłodszych mieszkańców Lubania

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta Lubań, na spektakl ekologiczny Agencji Artystycznej ART- METANOIA z Krakowa zatytułowany  "  EKO - CIOCIA ", który odbędzie się w dniu 07-07-2015r., o godzinie 10:00 w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.   Wstęp bezpłatny.

29-06-2015

Wigor, Energia, Aktywność

Tegoroczny „Dzień Aktywnej Rodziny” już za nami. Był to czas radosny i owocny w różnotematyczne działania i inicjatywy na rzecz mieszkańców. Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu wspólnie z uczestnikami Akadami Seniora dołożył wszelkich starań do wspólnego budowania integracji społecznej podczas niedzielnego Dnia Aktywnej Rodziny, który odbywał się na lubańskim rynku i organizowany był przez lubańskie organizacje oraz Stowarzyszenie Południowo- Zachodniego Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu.

23-06-2015

Zaproszenie na Wakacje z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego w Lubaniu

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat w okresie od 06 lipca do 21 sierpnia 2015r. na „Wakacyjne lato”. W programie warsztaty rekreacyjno– artystyczne, profilaktyczne, modelarskie, teatralne, plastyczne oraz zajęcia tj. gry i zabawy animacyjne, karaoke, pracownia komputerowa, grille, zajęcia na pływalni miejskiej, liczne wycieczki piesze i autokarowe. Na każdego uczestnika czekają codziennie atrakcje i poczęstunek.

02-06-2015

Seniorzy w akcji

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...