Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

04-05-2022

Maluszki - malowanie herbatą

Malowanie herbatą to kolejna niezwykła zabawa plastyczna dla dzieci. Maluszki mogły doświadczać mokrego płynu na palcach i dłoniach, ugniatać i wyciskać herbaciane torebki, a więc były to ćwiczenia sensoryczne i ćwiczenia małej motoryki w pakiecie.

01-05-2022

Wiosenne drzewo

Praca plastyczna, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z pozytywnie wykonanego zadania.

01-05-2022

Mali ogrodnicy

Wszyscy zmieniamy się w ogrodników i wspólnie urządzamy ogródek. Teraz w ogrodzie potrzebnych rzeczy poszukamy i wszyscy do roboty się zabieramy.

01-05-2022

Tulipany

Zajęcia plastyczne są ćwiczeniem małej motoryki, rozwijają kreatywność u dzieci i uwrażliwiają na piękno. Wszystkim dzieciom praca wyszła doskonale i sprawiła wiele radości.

24-04-2022

Dzień Ziemi

Edukacja ekologiczna odgrywa bardzo ważną rolę w procesie wychowania młodych członków naszej społeczności.

24-04-2022

Matematyczne lody

Matematyka w zabawie to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw tej dziedziny nauki. Wystarczy od najmłodszych lat uczyć dzieci myślenia, porównywania i orientacji przestrzennej, aby pokazać, że matematyka potrafi być również ciekawą zabawą.

19-04-2022

Kolorowe jajko

Celem tej pracy było rozbudzanie ekspresji twórczej dziecka, odkrywanie przyjemności tworzenia i cieszenia się uzyskanym efektem.

19-04-2022

Baranek

Praca plastyczna pt. ,, Baranek z popcornu’’, celem pracy jest rozwijanie sprawności manualnych i kreatywnych. Prace do oglądania na wystawie w szatni.

15-04-2022

Maluszki - Wielkanocna sesja świąteczna

I niech Wam zając przyniesie podarki. Pięknej święconki, udanych wypieków, Żeby ten czas był najmilszy na świecie. I taka tradycja jest w tym kraju, Żeby w śmigusa Was zmoczyć miało....

15-04-2022

Maluszki - Wielkanocna ścieżka sensoryczna

Ścieżka sensoryczna to pewnego rodzaju tor przeszkód dla dziecka, którego funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku. Pośrednio wpływa on korzystnie na rozwijanie innych umiejętności, a...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...