Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-01-2023

Dzień Babci i Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, składały życzenia oraz prezentowały swoje umiejętności taneczne. Cały występ został nagrany i przesłany do obejrzenia.

21-01-2023

Laurki na Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to okazja do zrobienia pięknych laurek. Z pewnością zostanie doceniony i sprawi Babci i Dziadkowi wielką radość. Życzymy dużo zdrówka oraz pociechy z wnucząt.

20-01-2023

Maluszki - Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

15-01-2023

Próby na Dzień Babci i Dziadka

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej przygotowują się na pierwsze występy. Ćwiczą piosenki i wierszyki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

15-01-2023

Dokarmianie ptaszków

Dzieci wykonały wspólnie kule dla ptaszków ze smalcu oraz różnorodnych nasion. Była to wspaniała okazja do zajęć sensorycznych . Dzieci musiały połączyć smalec z ziarnami i uformować kulę które zostały umieszczone w siateczkach , następnie rozwiesiły na choinkach w przedszkolnym ogródku.

15-01-2023

Karmnik dla ptaszków

Praca plastyczna to niecodzienna okazja do stworzenia niepowtarzalnego karmnika dla ptaków. Zajęcia rozwijają kreatywność oraz koncentrację. Dzieci przyklejały paski z papieru na kartkę, tworząc w ten sposób schronienie dla ptaszków.

15-01-2023

Zabawa słomkami

Ćwiczenia sprawności ruchowej dłoni i palców to świetny sposób na poprawę umiejętności związanych z koordynacją wzrokowo- ruchową oraz skupieniem. Zabawa polega na włożeniu słomki do dziury która została wycięta w rurce tekturowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...