Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

25-02-2024

Sztuczny śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę, a przede wszystkim ciekawą zabawę.

25-02-2024

Rytmika - Roboty

Zabawa muzyczno – ruchowa. W tym tygodniu odbyły się zajęcia z rytmiki pt. ROBOTY. Dzieci na zajęciach zamieniły się w roboty. Była także kosmiczna zabawa ufoludków na planecie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, bawiąc się przy tym doskonale.

25-02-2024

Układanie według wzoru

Precepcja wzrokowa pozwala zrozumieć otaczający świat. Ćwicząc koordynację wzrokowo – ruchową, dziecko pogłębia swoje umiejętności, poszukuje kolejnych rozwiązań i tym samym dostarcza nowych bodźców.

25-02-2024

Przebiśnieg

Przebiśnieg kwiat który zwiastuje wiosnę. Praca plastyczna która rozwija umiejętności takie jak : koncentracja, praca w skupieniu oraz kreatywność. Dzieci przyklejały przebiśniegi wycięte z płatków kosmetycznych.

17-02-2024

Dzień Kota

16 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Tego dnia kotki były głównymi bohaterami. Wiele radości sprawiło dzieciom picie mleczka z miseczki. Kotki były zachwycone zabawą z włóczką a na koniec dzieci odgrywały różne scenki z bajki Stanisława Jachowicza pt. ,, Chory Kotek'' oraz śpiewały i pokazywały Kotku Co Tu Robisz Dziś.

17-02-2024

Filharmonia "W Krainie Śniegu"

15 lutego w Przedszkolu Miejskim nr.3 w Lubaniu, dzieci ze Żłobka miały przyjemność uczestniczyć w muzycznej opowieści w Krainie Śniegu. Cała filharmonia zamieniła się w zimową krainę, gdzie rozbrzmiewały znane i mniej znane zimowo- bajkowe piosenki. Nie zabrakło także wykonań wokalnych, które zachwyciły małych odbiorców.

17-02-2024

Walentynki

W dniu 14.02. dzieci świętowały Walentynki, dzień przyjaźni i miłości. Tego dnia wszyscy mieliśmy czerwony element ubioru. Dzieci w zabawie dopasowywały serca różnych kolorów, przyklejały serduszka na drzewku miłości oraz były różne zabawy i tańce.

17-02-2024

Zabawa Kolorowym Makaronem

Nauka kolorów jest związana z rozwojem spostrzegania wzrokowego. Ćwiczenie motoryki małej, logicznego myślenia a przede wszystkim utrwalenie kolorów. Zabawa polega na wkładaniu kolorowego makaronu do odpowiedniego kubeczka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...