Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

09-04-2022

Koło fortuny

Zabawy z figurami geometrycznymi, które mają na celu utrwalenie nazw, kształtów, kolorów oraz wzbogacenie słownictwa. Doskonalenie umiejętności klasyfikowania przedmiotów według kształtu. Wdrażanie dzieci do słuchania i skupiania się na wykonanych czynnościach.

09-04-2022

Dzień Marchewki

Dzień Marchewki obchodzony jest 04 kwietnia. Dziś w naszej grupie odbyło się marchewkowe święto które miało na celu zachęcić dzieci do chrupania tego zdrowego warzywa i częstego spożywania w najróżniejszych postaciach.

05-04-2022

Maluszki - dzień wiosny

Wiosno, wiosno, ah to Ty!

05-04-2022

Maluszki - bociany

Bociek, bociek leci! Dalej, żywo, dzieci! Kto bociana w lot wyścignie, Temu kasza nie ostygnie. Kle, kle, kle, kle, kle! Bociek dziobem klaska: — Wyjdźcież, jeśli łaska! Niech zobaczę, niech...

03-04-2022

Wodna niespodzianka

Zabawy plastyczne wywierają ogromny wpływ na rozwój dziecka. Pozwalają wydobywać u dzieci twórczość. Maluchy mają też okazję obserwować efekty własnych działań oraz doświadczać wyciąganie wniosków.

03-04-2022

Zabawy stolikowe

Zalety zabaw konstrukcyjnych: rozwijają sprawność manualną dzieci poprzez tworzenie różnych konstrukcji z klocków, uczą precyzji i koordynacji ruchowej, rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i pomysłowość. Taka zabawa daje wiele radości i satysfakcji.

03-04-2022

Koordynacja wzrokowo-ruchowa

Koordynacja wzrokowo- ruchowa może być zdefiniowana jako zdolność, która pozwala na wykonywanie czynności wymagających od nas jednoczesnego użycia oczu i rąk.

27-03-2022

Zielony ogródek

W naszej Sali pojawił się kącik -zielony ogródek, w którym dzieci założyły hodowlę warzyw. Pierwszą czynnością jaką wykonały to napełnienie pojemników ziemią, następnie sadzenie, sianie warzyw i na koniec podlanie wodą. Będziemy obserwować efekty naszej pracy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...