Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

19-12-2021

Pieczemy pierniczki

Dzisiaj w naszym żłobku unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień, albowiem dzieci piekły pierniczki. Poznały składniki i sposób wykonania ciasta.

12-12-2021

Zabawy na śniegu

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Podczas zimowych zabaw było wesoło i radośnie.

12-12-2021

Rytmika

Zabawy muzyczno-ruchowe przy piosenkach o tematyce świątecznej i zimowej ,,Wesoła choinka’’ i ,,Śniegowe płatki’’.

12-12-2021

Ubieramy choinkę

Dzień ubierania choinki w naszej grupie jest wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby, a gdy choinka była pięknie udekorowana, to w naszej Sali zapanował świąteczny nastrój.

12-12-2021

Wizyta św. Mikołaja w Żłobku

W poniedziałek 6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci wypatrywały Mikołaja przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka, co świadczyło, że zbliża się Mikołaj.

08-12-2021

Maluszki ubierają choinkę

stała pod śniegiem panna zielona nikt prócz zająca nie kochał jej nadeszły święta, i przyszła do nas pachnący gościu, prosimy – wejdź! Choinko piękna jak las choinko, zostań...

03-12-2021

Maluszki - dzień kredki

Kredka lubi tańczyć twisty Kredka lubi pisać listy Koloruje notes mamy Czasem także bazgrze ściany Wtedy mama palcem kiwa Lecz uśmiecha się szczęśliwa W bloku kartek jest bez liku Kredka zrobi fiku miku Coś pięknego narysuje Cały świat nasz zaczaruje

03-12-2021

Maluszki - dzień buraka

Buraczek, buraczek ma czerwony fraczek z cebulką tańcował nóżek nie żałował

03-12-2021

Maluszki - chory miś

Oj miś jest chory dziś kicha, kaszle, gorączkę ma Kto misiowi miodu da? Pszczółka kaszel usłyszała Więc do ula poleciała i misiowi miodu dała.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...